Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Vetřelec – kolekce 6 snímků

Ve virtuální poličce každého milovníka legendárního Vetřelce by rozhodně neměla chybět tato kolekce šesti filmů. Balíček obsahuje tituly Vetřelec (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelci (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec 3 (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec: Vzkříšení (angličtina, čeština, české titulky), Prometheus (angličtina, čeština, české titulky) a Vetřelec: Covenant (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci 6 filmů s vetřelčí tematikou stáhnete za 999 korun zde.

Balíček 4 strašidelných filmů

Rádi se u svých televizních obrazovek bojíte a líbí se vám, když vás při sledování filmů příjemně mrazí v zádech? Pak byste si neměli nechat ujít kolekci čtyř strašidelných snímků. Jedná se o tituly Tíché místo (angličtina, české titulky), Kořist (angličtina, čeština, české titulky), Overlord (angličtina) a Řbitov zviřátek (angličtina, čeština, české titulky).

Balíček 4 strašidelných filmů stáhnete za 399 korun zde.

Jurský park – kolekce 5 filmů

Patříte také mezi ty, kteří – ať už kdysi v devadesátých letech minulého století, nebo třeba v nedávné minulosti – propadli kouzlu dobrodružných filmů o dinosaurech? Nyní je díky iTunes můžete mít všechny pohromadě. Balíček pěti filmů řady Jurský park obsahuje tituly Jurský park (1993), Ztracený svět: Jurský park (1997), Jurský park III (2001), Jurský svět (2015), Jurský svět: Zánik říše (2018). U všech filmů v této kolekci je k dispozici český dabing a/nebo titulky.

Kolekci 5 filmů z prostředí Jurského parku stáhnete za 499 korun zde.

Kolekce 4 filmů s Tomem Hanksem

Tom Hanks je excelentní herec, který zazářil již v řadě filmů. V tomto balíčku čtyř snímků najdete tituly Cast Away (2000), Chyť mě, když to dokážeš (2003), Forrest Gump (1995) a Terminál (2004). První tři jmenované filmy můžete zhlédnout s českým dabingem a titulky, snímek Terminál nabízí pouze české titulky.

Kolekci 4 filmů s Tomem Hanksem v hlavní roli stáhnete za 329 korun zde.

Annabelle – kolekce 3 filmů

Patříte spíše mezi fanoušky hororových filmů? Pokud mezi vaše oblíbené strašidelné náměty patří děsivá panenka Annabelle, můžete si na iTunes stáhnout balíček, který obsahuje filmy Annabelle, Annabelle 2: Zrození zla a Annabelle 3. Filmy Annabelle a Annabelle 2: Zrození zla obsahují český dabing i titulky, u snímku Annabelle 3 najdete pouze české titulky.

Kolekci 3 filmů o panence Annabelle stáhnete za 799 korun zde.

.