Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Vetřelec: Kolekce 6 filmů

Ve virtuální poličce každého milovníka legendárního Vetřelce by rozhodně neměla chybět tato kolekce šesti filmů. Balíček obsahuje tituly Vetřelec (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelci (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec 3 (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec: Vzkříšení (angličtina, čeština, české titulky), Prometheus (angličtina, čeština, české titulky) a Vetřelec: Covenant (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci 6 filmů Vetřelec stáhnete za 999 korun zde.

Spy Kids: Balíček 3 filmů

Tato kolekce zaručeně potěší zejména mladší diváky. V balíčku 3 filmů ze série Spy Kids najdete snímky Spy Kids : Špion v akci (angličtina, české titulky), Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (angličtina, čeština) a Spy Kids 3-D: Game Over (angličtina).

Balíček 3 filmů Spy Kids stáhnete za 349 korun zde.

Matrix trilogie

„Pořád chceš vědět, co je to Matrix?“. Pokud máte o víkendu chuť na kultovní sci-fi záležitost, můžete sáhnout po trilogii Matrix. Balíček filmů obsahuje snímky Matrix (1999), Matrix Reloaded (2003) a Matrix Revolutions (2003). Všechny tři filmy nabízí český dabing i titulky.

Kompletní trilogii Matrix pořídíte za 599 korun zde.

Jack Reacher: Kolekce 2 filmů

Milovníkům akce a příznivcům bývalého vojenského vyšetřovatele Jacka Reachera je určena kolekce dvou filmů, ve kterých titulní roli zmíněného hrdiny ztvárnil herec Tom Cruise. Jedná se o filmy Jack Reacher a Jack Reacher: Nevracej se. Film Jack Reacher je s českými titulky, u snímku Jack Reacher: Nevracej se najdete kromě titulků také český dabing.

Kolekci filmů Jack Reacher pořídíte za 179 korun zde.

Bourne: Kolekce 5 filmů

Patříte mezi fanoušky akčních filmů o Jasonu Bourneovi? Pak byste si neměli nechat ujít kolekci pěti filmů. V této sbírce najdete snímky The Bourne Identity, The Bourne Supremacy, The Bourne Ultimatum, The Bourne Legacy a Jason Bourne. U filmu Jason Bourne najdete český dabing i české titulky, ostatní tituly jsou pouze v anglickém znění.

Kolekci 5 filmů o Jasonu Bourneovi pořídíte za 349 korun zde.

Témata: , ,
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.