Zavřít reklamu
iWant

Česká hra Chuchel od tvůrců Samorostu přichází na iPhone a iPad

iWant

Samorost, kouzelné Machinarium nebo roztomilá Botanicula – to jsou známé tituly z produkce českého studia Amanita Design, proslulé svou charakteristickou grafikou a pohodovým tempem hry. Tým vývojářů v Amanita Design si pro své fanoušky přichystal jen pár týdnů před Vánocemi zbrusu nový kousek Chuchel, který můžete do svých iPhonů a iPadů stahovat již teď.

Chuchel je uváděný jako komediální, zábavná adventura. Hlavním hrdinou je chlupatá černá kulatá postavička s oranžovou čepicí, se kterou se majitelé Maců a PC mohli seznámit již počátkem tohoto roku. Dnes Chuchel zamíří i do iOS zařízení, kde v honbě za vytouženou třešinkou bude muset vyřešit pěknou řádku hádanek a hlavolamů.

Nouze nebude o situační humor, kvalitní hudební podklad a zvuky české kapely DVA, která se již podílela na soundtracku ke hře Botanicula, a tvůrci hry slibují i nespočet žertíků, které rozehřeji i ta nejchladnější srdce.

Kromě stažení Chuchla do vašeho iOS zařízení doporučujeme vaší pozornosti také skvěle udělané oficiální webové stránky hry. Odsud se můžete proklikat ke stažení verze pro Mac či PC, zakoupit roztomilý merch nebo si prohlédnout videa a obrázkovou galerii. Chuchel z dílny Amanita Design je ode dneška k dispozici pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android.