Zavřít reklamu

Provoz herní služby Apple Arcade se postupně utěšeně rozjíždí. Zpětná vazba od běžných uživatelů i odborných médií je zatím veskrze pozitivní a do služby přibývá čím dál více zajímavých herních titulů. Největšími lákadly je bohatá knihovna bez nákupů v aplikací a bez reklam, příjemná výše měsíčního předplatného, dostupnost napříč zařízeními i kompatibilita s herními ovladači k populárním konzolím. Koncem minulého týdne oznámilo české studio Amanita Design, že jeho adventura Pilgrims bude k dispozici také v rámci služby Apple Arcade.

Hra Pilgrims je typickým produktem studia Amanita Design a podobně jako Botanicula, Chuchel, Machinarium či Samorost se pyšní originálním, okouzlujícím designem a poutavým, zábavným příběhem. S Poutníky se hráč vydává na dobrodružnou cestu lesem, při které řeší zapeklité hádanky a plní nejrůznější úkoly. Po cestě je zapotřebí nasbírat předměty, které vám pomohou dostat se k cíli. Hra je sice relativně krátká, dá se však v různých obměnách hrát i vícekrát. Samozřejmostí je český dabing.

Hru Pilgrims od českého studia Amanita Design si můžete zahrát buďto v rámci měsíčního předplatného ve službě Apple Arcade, nebo si ji za 5 dolarů zakoupit ve verzi pro PC. Pilgrims jsou zatím jednou hrou z produkce Amanita Design, kterou si mohou uživatelé zahrát v rámci služby Apple Arcade. V App Storu lze ale stáhnout hry Chuchel, Botanicula, Samorost 3 nebo třeba Machinarium. Posledně jmenovaný titul je k dispozici také pro Apple TV.

Pilgrims Apple Arcade iOS 6

Zdroj: TouchArcade

.