Zavřít reklamu

Akce Create Now!, původně plánovaná na 6. června byla díky povodňové situaci přesunuta na čtvrtek 20. června. Uvolnilo se několik míst a máte tedy možnost se akce zúčastnit. Nutná je registrace na této stránce.

Akce se koná ve čtvrtek 20. června 2013 od 9 hodin v Premiere Cinemas, OC Park Hostivař, Švehlova 1391/32, Praha 10 – Hostivař.

Zveme vás na představení novinek z produkce společnosti Adobe Systems. Zaměříme se na kreativní technologie z oblasti digitálního publikování, fotografie, webu a videa a uvidíte nové verze aplikací Adobe® Creative Cloud™.

Program

9.00 Registrace

Čas na příchod, ranní kávu a návštěvu stánků partnerů konference

9.30 Dopolední část

Hlavní prezentace

Zpracování videa

Grafika, publikování

12.15 Oběd

13.00 Odpolední část

Webová produkce

Zpracování obrazu

15.00 Závěr akce

Prostor pro dotazy, losování cen

Přednášející

Novinky v produktech předvedou evropský evangelista Adobe Michael Chaize (Francie) pro oblast webu, nezávislý videospecialista Markus Bledowski (Německo) a Tomáš Metlička, konzultant řešení Adobe pro EEU. Hlavní prezentaci přednese Michal Metlička, regionální technický manager pro Východní Evropu, Střední Východ a Afriku.

Část přednášek (zahraničních prezentujících) bude vedena v angličtině. Nejedná se ale o rodilé mluvčí, proto nemusíte mít obavy z toho, že jejich přednáškám neporozumíte.

Zdroj: Adobe.com

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více