Zavřít reklamu

S pomocí Apple Watch můžete jednoduše sledovat svou aktivitu a cvičení. Kromě toho však jablečné hodinky můžete využít také k zobrazení notifikací z různých aplikací, na které lze jednoduše reagovat. Pokud s Apple Watch začnete cvičit a chcete si nechat zaznamenat průběh, tak stačí, abyste přešli do aplikace Cvičení, kde si vyberete konkrétní typ cvičení a spustíte jej. Následně už se ocitnete ve speciálním rozhraní, ve kterém se vám na displeji hodinek objeví různé informace – například čas, tempo, tep srdce, vzdálenost a mnoho dalšího.

Jak na Apple Watch nastavit údaje, které se zobrazí při cvičení

Informace, které se po spuštění cvičení na displeji jablečných hodinek zobrazí, se liší podle toho, jaký druh cvičení vykonáváte. Dost možná jste se však někdy ocitli v situaci, kdy se na displeji u konkrétního cvičení objevily takové hodnoty a informace, které vás nezajímají a namísto nich byste chtěli zobrazit jiné údaje. Dobrou zprávou je, že i tohle si můžete jednoduše přenastavit a vybrat si, jaké údaje se u cvičení mají zobrazit. Postup je následující:

  • Prvně je nutné, abyste na vašem iPhonu přešli do nativní aplikace Watch.
  • Jakmile tak učiníte, tak se ve spodní části obrazovky přesuňte do sekce Moje hodinky.
  • Následně sjeďte o kus níže, kde lokalizujte a rozklikněte kolonku s názvem Cvičení.
  • Poté v horní části obrazovky otevřete sekci Zobrazení cvičení.
  • Na další stránce si pak klepnutím vyberte cvičení, u kterého chcete zobrazené údaje změnit.
  • Jakmile cvičení rozkliknete, tak vpravo nahoře stiskněte tlačítko Upravit.
  • Pak už jen stačí, abyste klepnutím na ikonu – v kategorii Měření odebrali údaje, které vás nezajímají;
  • a naopak klepnutím na ikonu + v kategorii Nezahrnovat vybrali údaje, které chcete zobrazit.
  • Jakmile budete spokojeni, tak stačí, abyste stisknuli Hotovo vpravo nahoře.

Pomocí výše uvedeného postupu je tedy možné na vašich Apple Watch upravit údaje, které se zobrazí na displeji při cvičení. Je ale nutné zmínit, že tuto změnu je možné provést jen u některých druhů cvičení, a to třeba u běhu, chůze či jízdy na kole, tedy u takových druhů cvičení, u kterých lze provádět měření mnoha různých údajů. U některých druhů cvičení si pak nemůžete vybrat vůbec, jelikož u nich Apple Watch nemusí některé údaje vůbec měřit. Ve výše uvedené sekci můžete chycením jednotlivých řádků také měnit pořadí zobrazených údajů na displeji hodinek.

.