Zavřít reklamu

VOIX Premium Audio, pražský showroom se špičkovým audio vybavením, přidává do svého portfolia progresívní dánskou značku Lemus, průkopnického výrobce designově vytříbené a zvukově atraktivní bezdrátové elektroniky. VOIX má v nabídce obě modelové řady z portfolia této mladé, ale ambiciózní značky ze severské Kodaně.

Lemus audio

Lemus založil v roce 2014 designér a podnikatel Rasmus Møller Kastrup s cílem změnit způsob, jakým posloucháme hudbu. Po čtyřech letech vývoje designu i zvuku Lemus představil svou první kolekci, která úspěšně oslovila jak zájemce o špičkový zvuk a moderní technologie, tak fanoušky kvalitního severského designu a získala řadu designových ocenění a pozitivních recenzí.

Díky originálnímu nápadu udělat z ozvučení integrální součást interiéru a spolupráci s dánskými designéry určujícími trendy a předními světovými výrobci se R. M. Kastrupovi podařilo za několik nemnoho let vybudovat oceňovanou mezinárodní lifestyleovou značku. Lemus se prodává prostřednictvím pečlivě vybrané sítě maloobchodů po celém světě.

Lemus má v současnosti dvě podznačky – kolekce Lemus Home zahrnuje originální nábytek s integrovaným zvukem, který nabízí dokonalý soulad designu, řemeslného zpracování a posledních verzí aktuálních technologií, jako jsou Spotify Connect, Google Cast, Apple Airplay 2, Tidal nebo Bluetooth.

Lemus audio

Jeden strom zasazený v Dánsku za každý prodaný produkt Lemus. Nejen, že většina nábytku v kolekci Lemus Home je vyrobena z udržitelných materiálů, ale také Lemus navázal partnerství s nadací Growing Trees Network Foundation, aby pomohli obnovit přírodu a životní prostředí výsadbou stromů v dánských lesích.

Kolekce Lemus Lifestyle zahrnuje široké portfolio špičkově hrajících bezdrátových reproduktorů, rádií a sluchátek v exkluzivním provedení a v nezaměnitelném severském duchu.

.