Zavřít reklamu

Už to bude skoro rok, co jsme ve střídavých intervalech nuceni pokud možno setrvávat mezi čtyřmi stěnami našich domovů. V takových chvílích často přichází ke slovu nuda a trudomyslnost. Pro její zahnání nemusíte nutně tasit komické převleky nebo míče – skvěle vás zabaví například společenské hry. Zatímco v jednom z našich loňských článků jsme vám přinesli tipy spíše na hry rodinného charakteru, v dnešním výběru najdete tituly pro pokročilejší hráče.

Elder Sign

Elder Sign je velmi dobře hodnocená desková hra pro iPhone, která vás pohltí od samého začátku. Ve hře musíte sestavit tým jedinečných vyšetřovatelů a důkladně prozkoumat pozoruhodné muzeum, ve kterém na vás budou čekat nejrůznější výzvy a úkoly všeho druhu. Podaří se vám zachránit svět před naprostou zkázou?

Hru Elder Sign stáhnete za 25 korun zde.

Tokaido

Tokaido je podobně jako výše zmíněná Elder Sign digitální adaptací stejnojmenné klasické deskovky, které se po celém světě prodaly již stovky tisíc kusů. Tato okouzlující hra vás zavede do samého srdce dávného Japonska, kde se budete muset vydat na co nejvíce smysluplnou pouť z Kjóta do Eda. Nenechte se ale ukolébat zdánlivým klidem a mírem – na vaší cestě vás čeká spousta úkolů i překážek.

Hru Tokaido stáhnete za 49 korun zde.

Exploding Kittens

Hru Exploding Kittens jsme zmiňovali již v našem článku o karetních hrách, své místo si ale zaslouží i tady. Tuto zábavnou a vysoce návykovou hru si můžete v její elektronické podobě zahrát buďto s přáteli, nebo proti náhodným hráčům. Hra se pyšní charakteristickým designem z autorské dílny The Oatmeal.

 

Hru Exploding Kittens stáhnete bezplatně zde.

Zombie Dice

Libujete si ve hrách se zombie tematikou? Pak vás zaručeně bude bavit titul Zombie Dice. Jak název napovídá, v hlavní roli jsou zde nemrtví – a hrací kostky. Ve hře se měníte v zombie, která se vydává na hon za třinácti lahodnými lidskými mozky. Nesmíte se ale nechat v žádném případě zastřelit…

Hru Zombie Dice stáhnete bezplatně zde.

Through the Ages

Nenechte se odradit cenou – hra Through the Ages rozhodně stojí za to, abyste do ní investovali. Ve hře začínáte nejprve jako malý kmen, postupně ale rozšiřujete své území, farmy a doly, a začínáte se vyvíjet. Hra Through the Ages je vynikající, zábavná a promyšlená strategie, která vás nikdy nepřestane bavit.

Hru Through the Ages stáhnete za 249 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více