Zavřít reklamu

Populární kanadský rapper Drake oznámil datum vydání svého nového alba, které má být exkluzivně určené pro hudební streamovací službu Apple Music. Učinil tak během své relace „OVO Sound Radio“ na online rádiu Beats 1 společně se svým manažerem Oliverem El-Khatibem.

Bylo již dopřed známé, že jeho dlouho očekáváný hudební počin bude nést název „Views From the 6“ a vyjde v dubnu letošního roku, ovšem až v průběhu včerejší relace, během které například poprvé zahrál skladbu „Summer Sixteen“, veřejnosti sdělil, že vyjde 29. dubna. K tomuto dni se jeho v pořadí čtvrté album objeví výhradně na Apple Music, a to díky jeho úzkému partnerství s Applem.

Jeho show fanouškům nepřinesla pouze datum vydání, ale také exkluzivní poslech nové verze skladby „Pop Style“. K mání je již také třicetisekundový „Views From the 6“ trailer, který sám umělec uvolnil na Twitteru.


Drakeovi příznivci si mohou zkrátit čekání na jeho další sólo album pár dní starou skladbou „One Dance“, která je ale bohužel k dispozici zatím pouze v americké verzi Apple Music.

Aktualizováno 12. 4. 2016 9.35. Magazín BuzzFeed doplnil původní informace o novém albu Drakea, které sice vyjde exkluzivně na Apple Music, ale na této platformě bude mít výhradní postavení pouze jeden týden, poté bude uvedeno i na ostatních službách.

Zdroj: Pitchfork

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více