Zavřít reklamu

Pokud kupujete Váš první MacBook, vstupujete do nového světa. To často bývá provázeno spoustou otázek a obav. Jedná se o poměrně drahé přístroje, a tak je namístě čekat i nějakou přidanou hodnotu. Co tedy získáte tím, že si koupíte Macbook u nás v MacBookárně a ne na inzertních serverech, kde byste ho mohli sehnat o pár stovek levněji?

Záruka 12 měsíců

Každý prodejce na Vás bude v momentě nákupu hodný, milý, bude k Vám vstřícný a nic nebude pro něj překážka. Ovšem jen dokud si danou věc nekoupíte. Teprve tehdy, až nastane problém se zakoupeným zbožím, se ukáže pravý charakter prodejce. Toto pravidlo platí pro všechny prodejce ve všech odvětvích. Protože jsme si této skutečnosti vědomi, bereme reklamace velmi vážně a máme k nim nadstandardní přístup.

Je to základní kámen našeho businessu. Sedm dní v týdnu a 12 hodin denně je Vám k dispozici přímo majitel firmy, pan Dvořák, který reklamace řeší osobně. Pokud máte jakoukoliv potíž, kontaktujte jej na čísle +420 739 570 709 či emailu info@macbookarna.cz . Veškeré Vaše požadavky promptně vyřešíme. Na všem se lze domluvit.

Osobní předání

Ve velkých městech jako je Praha/Ostrava/Olomouc/Bratislava/Brno (a okolí) Vám MacBook předá přímo zaměstnanec MacBookarny.cz. Setká se s Vámi na předem domluveném místě a čase. Budete mít příležitost si MacBook prohlédnout a budou Vám zodpovězeny všechny případné dotazy. Pokud se Vám MacBook bude líbit, předá Vám fakturu a po zaplacení si MacBook odnesete. Pokud se Vám cokoliv nebude zdát, MacBook odmítnete a nic se neděje. Tudíž nekupujete zajíce v pytli.

Záruka 14 dní na vrácení zboží

Většina klientů přechází na MacBook díky tomu, že si koupila iPhone, a protože byly spokojení, rozhodli se přejít i z Windows na MacBook. Může se ovšem stát, že Vám iOS nebo vybraný MacBook nebudou vyhovovat, nebo třeba nebudete spokojeni s vizuálním stavem MacBooku. Ať už je Váš důvod jakýkoliv, zcela respektujeme formuli „bez udání důvodu“. Nechceme nikoho nutit mít přístroj, se kterým by nebyl spokojený.

MacBook nám tedy během této doby můžete kdykoliv vrátit bez jakéhokoliv vysvětlování. Ochotně Vám MacBook vyměníme za jiný, a nebo Vám ihned vrátíme peníze. To platí i v případě, že jste zboží zakoupili na pobočce. Není se tedy třeba ničeho obávat.

Doprava zdarma

Zde asi nadpis mluví za vše. Ať již osobním předáním, Českou poštou, či PPL, dopravíme Vám MacBook vždy zcela zdarma a to po celé ČR i SK. Cena MacBooku, kterou tedy vidíte na Eshopu je konečná. Jedinou výjimkou je ČD kurýr – jedná se o expresní způsob dopravy – klient si jej tedy hradí sám.

Nákup na splátky

Jak jsme již zmiňovali výše, MacBooky můžou být díky své kvalitě finančně náročnější než počítače s Windows. A to i přes to, že jsou použité. Díky společnosti Homecredit máme vyjednanou výjimku, a tak Vám můžeme nabídnout i použité zboží na splátky. Do 30 000 nemusíte prokazovat příjem a vše jde vyřešit z klidu domova přes PC. Díky tomu si může nyní dovolit MacBook skoro každý.

Ke každému MacBooku od nás nová originální baterie za akční cenu 999 Kč

U použitých laptopů, zvláště u těch starších může být baterie již opotřebovaná a její kapacita tak může být nedostačující. MacBooky jsou designovány primárně jako přenosná zařízení, a tak by byla velká škoda, kdyby se z nich stal přístroj, který je závislý na zásuvce. Proto ke každému MacBooku od nás můžete zakoupit i zcela novou, originální baterii, a to za cenu pouze 999 Kč. Přístroj tak bude mít výdrž, jako když byl nový, a Vy se nemusíte nijak omezovat.

Doprava i do několika hodin

Neradi čekáte? Pro netrpělivé je tu služba ČD kurýr. Do většiny velkých měst v ČR je díky této službě možné doručit MacBook již do několika hodin po objednání. Stačí si jej pouze po oznámení od Českých drah přijít vyzvednout na Vaše vlakové nádraží.

Pozáruční servis

O Váš MacBook se postaráme nejen během 12měsíční záruční lhůty, ale i po jejím uplynutí. Máme jak soukromé techniky (jeden z nich je dokonce oficiální technik iStyle), tak spolupracujeme s řadou externích firem. Pokud tedy závadu nedokáže odstranit jeden servis, oslovíme druhý. Díky velkoobchodní spolupráci, vlastnímu zdroji náhradních dílů a naší vlastní 0% marži Vám dokážeme zařídit případnou opravu u nás koupeného MacBooku za nejlepší možnou cenu.  Spokojený zákazník je pro nás nejdůležitější.

Otevírací doba

Věříme našemu projektu a milujeme svoji práci. Proto nás zastihnete od pondělí do neděle od 8:00 do 20:00 a to jak na kamenné prodejně v Brně, tak na online chatu, mobilním čísle 603 189 556 nebo emailu info@macbookarna.cz. Zastihnete nás i na naší FB stránce (zde však může být delší doba odezvy). Být s Vámi v kontaktu, rychle a pohotově reagovat na Vaše přání a dotazy, to je základ pro informovaného – tedy spokojeného klienta.

Kamenná prodejna

Je vždy nejlepší mít možnost si zboží prohlédnout, a nebo vědět, kam jít v případě neúspěšné reklamace hodit zápalnou láhev :-) Kamenná prodejna je přímo v domě, ve kterém bydlíme, a tak vždycky víte, kde nás najít.

Instalace Windows, Office a Antiviru zcela zdarma

Je nám jasné, že touto výhodou jsme rozesmáli nejednoho z Vás. Windows do MacBooku? Ale odpověď zní: ANO, je to tak. Bohužel pravdou zůstává, že se stále najdou programy, které pod Macem nespustíte. Popřípadě jste si již zakoupili licence velmi drahých programů a nechcete je na Mac kupovat znovu. Jedná se tedy o velmi oblíbenou službu. Nainstalujeme Vám tedy na MacBook nejenom Windows, ale i Office a antivirus zcela zdarma. Vše v 30denní trial verzi. Stačí doplnit sériová čísla a je to. Při zapnutí Macbooku pak pouze zvolíte, který systém se má spustit. Můžete tak mít to nejlepší z obou světů.

Nadstandardní přístup

Tohle tvrdí každý a všude, a tak se z této hodnoty, která je vlastně zadarmo, jen nebýt líný, stalo klišé. Proto je zbytečné o tom psát, je potřeba to zažít. Jeden skutek vydá za 1000 slov.

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Máte někdo s tímto prodejcem zkušenost? Můj pokus o nákup nedopadl zrovna nejlépe, slibovali, slibovali a po měsíci čekání jsem nic nenakoupil, prý počítač kdosi ztratil…

  No, Nevím, popis služby je hezký , ale nezdá se mi to s tou baterií… Originál baterie znamená, že je od Applu z prvovýroby a taková vydrží i 8 let… Nevěřím, že takovou baterii dají za 999 Kč… Nejde náhodou o kus z číny s klasickou půlroční životností a velkou šancí na „nafouknutí“…? :-)

  Vyzkoušejte to někdo :)

  Kupoval jsem Aira pred vice nez rokem. Naprosta spokojenost jak s produktem, tak hlavne samotnou Macbookarnou. Ted budu menit baterii a ikdyz se na me nevztahuje tech 999kc, tak jsem dostal velice solidni nabidku i s opravou jako jejich zakaznik. Za me urcite doporuceni

  No přečetl jsem, pročetl jsem i tu diskusi na macforum a být redakcí, tak bych tuto inzerci stáhl – dle toho co tam bylo uvedeno to top služba rozhodně není a spíše to zavání klamáním spotřebitele.

  Nevýhoda promo článků je, že pokud dělá firma šméčka, tak jim to ten veřejnej sektor okamžitě vrazí a pěkně tvrdě :-D Myslím, že tohle je zatím nejlepší marketingovej fail od začátku roku :-D

  Tak já musím popsat skvělou zkušenost… V neděli mi odešla nabíječka k MacBookovi, dnes jsem tam přišel, cca 10 minut čekání na výměnu kus za kus a odešel naprosto spokojen. Já dávám jedničku s hvězdičkou (jablíčkem)….

celý text

Čtěte více.