Zavřít reklamu

Víkend je opět tady – na spoustě míst v naší republice ale nemá být zrovna počasí na koupání. Pokud jste se z jakéhokoliv důvodu raději rozhodli strávit víkend doma u filmu, můžete si zpříjemnit večer některým z filmů na iTunes.

Chata

Úspěšný psycholog Richard se rozvádí a rozhodne se vzít své děti z předchozího manželství na chatu, aby se sblížily s jeho novou partnerkou, krásnou a mladou Grace, která je zároveň Richardovou bývalou pacientkou. Ve chvíli, kdy Richard nečekaně odjíždí za prací a nechává své děti samotné v zasněžené krajině s Grace, začínají na povrch vyplouvat démoni minulosti.

  • 79,- vypůjčení, 329,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Chata pořídíte zde.

Feral

Příběh filmu Feral sledujeme z pohledu Yasmine – ženy bez přístřeší, která obývá podzemní tunely pod manhattanskou čtvrtí West Side. Yasmine přišla na vlastní způsob, jak přežít, a snaží se vyrovnat se ztrátou vlastní matky. V průběhu svého podzemního života potkává Yasmine řadu různých jedinců, z nichž každý si svou samotu prožívá po svém. Feral je netradičním thrillerem, který zároveň dává nahlédnout do složité lidské duše.

  • 79,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina

Film Feral pořídíte zde.

Gentlemani

Ve filmu Gentlemani z režisérské a scenáristické dílny Guye Ritchieho se snoubí akce se skvělou zábavou. Snímek vypráví příběh britského drogového bosse Mickeyho (Matthew McConaughey), snažícího se prodat své drogové impérium rodinnému klanu boháčů z Oklahomy. O akční, ale také bizarní a komické situace rozhodně nebude nouze.

  • 79,- vypůjčení, 329,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Gentlemani pořídíte zde.

Rytmická sekce

Akční thriller Rytmická sekce sleduje Stephanii Patrickovou (Blake Lively), které se zhroutí svět poté, co její rodina tragicky zahyne při letecké havárii. Stephanie zjišťuje, že nešlo tak úplně o nehodu, a začne plánovat pomstu. Postupně se ale začíná zaplétat do světa mezinárodní špionáže, a její život nabere nečekané (a velmi nebezpečné) obrátky. Co se stane, když obyčejná žena pozná bývalého agenta MI6?

  • 79,- vypůjčení, 249,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Rytmická sekce pořídíte zde.

 

The Invisible Man

I to, co nevidíte, vám může ublížit. Hlavní hrdinka snímku The Invisible Man, vědkyně Cecilia (Elisabeth Moss), se to tom přesvědčí na vlastní kůži. Když se jí uprostřed noci podaří uprchnout z prostředí toxického vztahu s psychopatem, myslí si nejprve, že má vyhráno. Později se k ní dostanou zprávy o smrti jejího bývalého partnera, Cecilia má ale podezření, že se nezakládají na pravdě. Začínají se kolem ní dít nevysvětlitelné věci a Cecilia musí náhle čelit neviditelnému, ale velice nebezpečnému nepříteli.

  • 79,- vypůjčení, 329,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film The Invisible Man pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více