Zavřít reklamu

Společnost Google nabízí kromě zajímavých a užitečných služeb také hrstku bezplatných aplikací nejen pro iPhone, které můžete využít k celé řadě různých účelů. V tomto článku vám představíme pětici užitečných aplikací z dílny Googlu, které určitě využijete.

Google Keep

Zatímco aplikace jako Tabulky, Dokumenty či Prezentace Google (případně jejich verze pro rozhraní webových prohlížečů) zná snad každý, stále se ještě najde překvapivě velké množství uživatelům, kterým zůstala utajena existence skvělého nástroje s názvem Google Keep. Jedná se o multiplatformní aplikaci, s jejíž pomocí můžete na všech vašich zařízeních vytvářet poznámky a seznamy všeho druhu, upravovat je, sdílet, a spolupracovat na nich s ostatními. Samozřejmostí je možnost přidávání obrázků a dalšího obsahu včetně hlasových poznámek. Google Keep jistě mnohé z vás překvapí zejména svou všestranností a počtem užitečných funkci.

Aplikaci Google Keep stáhnete bezplatně zde.

Google Tasks: Get Things Done

Pokud spíše než poznámkovou aplikaci hledáte něco, co vám pomůže splnit všechny vaše povinnosti a úkoly, můžete sáhnout po aplikaci Google Tasks: Get Things Done. Můžete zde vytvářet různé seznamy všech možných úkolů a dalších položek s možností vytváření podřízených položek, Google Tasks nabízí také možnost vytváření úkolů přímo z Gmailu. U jednoltivých úkolů si můžete nastavit parametry splnění včetně dne a hodiny, aktivovat notifikace a mnoho dalšího.

Aplikaci Google Tasks: Get Things Done stáhnete bezplatně zde.

Podcasty Google

Pokud hledáte jednoduchou a skutečně bezplatnou podcastovou aplikaci bez reklam, můžete vyzkoušet Podcasty Google. Podcasty Google budou vyhovovat spíše těm uživatelům, kteří dávají přednost jednoduchosti a přehlednosti. Extra vychytané funkce navíc zde nehledejte, pro základní přehrávání, objevování a správu vašich podcastů vám ale Podcasty Google poslouží naprosto spolehlivě.

Aplikaci Podcasty Google stáhnete bezplatně zde.

Google Fit: Activity Tracker

Google Fit je bezplatný nástroj, s jehož pomocí můžete sledovat, zaznamenávat a analyzovat vaši fyzickou aktivitu i některé zdravotní funkce. Nabízí možnost nastavení vlastních cílů, automatického i ručního zadávání fyzické aktivity, a samozřejmě propojení se spoustou dalších aplikací a zařízení.

Aplikaci Google Fit: Activity Tracker stáhnete bezplatně zde.

PhotoScan by Google Photos

Aplikaci PhotoScan by Google Photos jistě využijí všichni, kteří chtějí skenovat a digitalizovat své klasické „papírové“ fotografie. Umožní vám za pomoci fotoaparátu vašeho iPhonu naskenovat klasické fotografie a pomůže vám s jejich vylepšením a úpravami, jako je oříznutí, otočení a další, a zároveň vám umožní jejich automatické uložení do Fotek Google.

Aplikaci PhotoScan by Google Photos stáhnete bezplatně zde.

.