Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Castmatic pro přehrávání a  správu podcastů.

[appbox appstore id966632553]

V rámci našeho seriálu jsme vám již pár aplikací pro podcasty představili. Pokud vás ani jedna z nich nezaujala, můžete zkusit dát šanci aplikaci Castamatic. U Castmatic se – podobně jako u většiny moderních podcastových aplikací – nemusíte obávat toho, že jako noví uživatelé budete muset ručně vyhledat všechny své oblíbené podcasty. Castamatic umožňuje v několika málo krocích export z jiných podcastových aplikací. Aplikace umožňuje sestavení vlastních playlistů z vámi vybraných epizod vašich oblíbených podcastů. Položky tohoto seznamu můžete ručně upravovat, každá z epizod je po přehrání automaticky ze seznamu smazána.

Castamatic dále nabízí tvorbu chytrých playlistů, možnost stažení epizod, podporu Zkratek Siri a užitečný ekvalizér, díky kterému si každou z epizod můžete přizpůsobit doslova na míru. Samozřejmostí je možnost zkrácení tichých pasáží v epizodách i základní možnosti nastavení hlasitosti i přehrávání. Obsah přehrávaný v Castamatic na iOS zařízení můžete pohodlně ovládat také z Apple Watch, aplikace podporuje i CarPlay.

Aplikace nabízí přesně to, co slibuje – nic méně, ale bohužel také nic navíc. Je zcela na vás, zda vás rozhraní Castamaticu i jeho funkce zaujmou natolik, aby vám aplikace stála za vyzkoušení.

Castamatic je zcela zdarma, za 229 korun ročně můžete  získat jeho verzi bez reklam.

Castamatic fbv
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.