Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Castmatic pro přehrávání a  správu podcastů.

[appbox appstore id966632553]

V rámci našeho seriálu jsme vám již pár aplikací pro podcasty představili. Pokud vás ani jedna z nich nezaujala, můžete zkusit dát šanci aplikaci Castamatic. U Castmatic se – podobně jako u většiny moderních podcastových aplikací – nemusíte obávat toho, že jako noví uživatelé budete muset ručně vyhledat všechny své oblíbené podcasty. Castamatic umožňuje v několika málo krocích export z jiných podcastových aplikací. Aplikace umožňuje sestavení vlastních playlistů z vámi vybraných epizod vašich oblíbených podcastů. Položky tohoto seznamu můžete ručně upravovat, každá z epizod je po přehrání automaticky ze seznamu smazána.

Castamatic dále nabízí tvorbu chytrých playlistů, možnost stažení epizod, podporu Zkratek Siri a užitečný ekvalizér, díky kterému si každou z epizod můžete přizpůsobit doslova na míru. Samozřejmostí je možnost zkrácení tichých pasáží v epizodách i základní možnosti nastavení hlasitosti i přehrávání. Obsah přehrávaný v Castamatic na iOS zařízení můžete pohodlně ovládat také z Apple Watch, aplikace podporuje i CarPlay.

Aplikace nabízí přesně to, co slibuje – nic méně, ale bohužel také nic navíc. Je zcela na vás, zda vás rozhraní Castamaticu i jeho funkce zaujmou natolik, aby vám aplikace stála za vyzkoušení.

Castamatic je zcela zdarma, za 229 korun ročně můžete  získat jeho verzi bez reklam.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více