Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. V dnešním článku se blíže podíváme na aplikaci Clarity pro výběr, úpravu a správu tapet pro váš iPhone.

[appbox appstore id1233738041]

Někomu je tapeta na ploše jeho iPhonu zcela ukradená, někdo si vystačí s tapetami v základní nabídce iOS nebo s fotografií svého domácího mazlíčka, a řada uživatelů si na výběru tapety pro své iOS zařízení dává velice záležet a pravidelně ji s pečlivostí obměňuje. Pokud se řadíte do poslední jmenované skupiny, určitě vás bude bavit aplikace Clarity, která slouží nejen jako galerie tapet pro iPhone, ale také jako nástroj pro jejich úpravy.

Aplikace Clarity disponuje opravdu bohatou nabídkou tapet v různých stylech i barvách. Vybranou tapetu si můžete upravit podle svého – aplikace umožňuje přidání rámečku, textu, a další úpravy. Kromě obsáhlé galerie můžete ale v aplikaci Clarity využít také možnost vytvoření tapety z vlastní fotografie za použití nejrůznějších nástrojů.

Clarity nabízí obsáhlou škálu tapet, vhodných jak pro plochu vašeho iPhonu, tak i na jeho uzamčenou obrazovku. Nenároční uživatelé si bohatě vystačí s bezplatnou, základní verzí aplikace. Pro verze vás vyjde jen na 149 korun ročně.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více