Zavřít reklamu

Zatímco někomu plně vyhovují výchozí iOS tapety na iPhonu, jiní uživatelé si se vzhledem svého jablečného smartphonu rádi pohrají a ozvláštní ho nejrůznějšími tapetami. Pokud patříte do druhé jmenované skupiny a nebaví vás pátrat po tapetách na webu, můžete vyzkoušet aplikaci WLPPR.

Vzhled

Aplikace WLPPR má minimalistický, jednoduchý, elegantní vzhled. Posouváním do stran můžete zobrazit jednotlivé kategorie tapet (zima, městské scenérie, příroda, záběry z ptačí perspektivy, vesmír a řada dalších). V pravém horním rohu aplikace se nachází tlačítko pro přechod k uloženým tapetám, v levém horním rohu pak najdete tlačítko pro přechod k informacím, ohodnocení aplikace, kontaktu na tvůrce, sdílení aplikace nebo třeba obnovu nákupů.

Funkce

Ohledně funkcí toho vlastně u aplikací typu WLPPR není moc co psát. Účel aplikace je jasný – jedná se v podstatě o virtuální knihovnu tapet pro iPhone, tematicky řazených do spousty kategorií. Po klepnutí na stránku s vybranou kategorií se vám zobrazí náhledy všech dostupných tapet. U každé z tapet najdete možnost přidání do seznamu oblíbených, rozostření, stažení ve dvou různých velikostech, ukázku vzhledu na ploše nebo na uzamčené obrazovce iPhonu a informace o daném snímku. V základní bezplatné verzi nabízí aplikace WLPPR stovku tapet, které jsou stoprocentně zdarma. Tapety v dalších kategoriích se vám zobrazí po sdílení aplikace, druhou možností je jednorázová platba – odemknutí jedné kategorie vás vyjde na 25 korun, přístup k naprosto všem kategoriím stojí jednorázově 99 korun. U všech kategorií máte možnost zobrazit náhledy obsažených tapet.

Závěrem

WLPPR patří mezi aplikace, které za snesitelnou cenu nabízí bohatou škálu opravdu kvalitních tapet pro iPhone. Otázkou tedy je hlavně to, zda se vám zrovna nabídka WLPPR zamlouvá. Pokud byste chtěli zapátrat po jiné aplikaci tohoto typu, můžete vyzkoušet třeba Vellum, o které jsme psali v jednom z našich předchozích článků.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.