Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Curator (nejen) pro tvorbu prezentací a portfolií.

[appbox appstore id593195406]

Své myšlenky, nápady, návrhy a plány můžeme zaznamenávat různými způsoby. Originálním způsobem takového zazamenávání může být třeba tvorba prostřednictvím aplikace Curator. V ní si můžete sami sestavit vlastní podklady pro prezentaci, portfolio, návrhy pro budoucí tvorbu a spoustu dalšího. Aplikace Curator vám umožní tvorbu prostřednictvím vkládání textu, obrázků, fotografií, poznámek, odkazů a dalšího obsahu do “dlaždic”, z nichž poté můžete vytvořit vlastní prezentaci.

Curator si rozumí nejen s fotogalerií vašeho iPhonu či iPadu, ale také s dalšími aplikacemi, jako třeba Evernote. Obsah do aplikace můžete vkládat také z cloudových úložišť, jako je třeba Dropbox, Google Drive, Box, One Drive a další. Skvěle funguje také propojení s Facebookem či Instagramem, panely můžete vytvářet také s pomocí výrazů, vyhledaných v Googlu, nebo vlastnoručně zadaných webových adres. Obsah v aplikaci můžete přemisťovat za pomoci funkce Drag&Drop, vkládané obrázky i text můžete různě upravovat obvyklými způsoby.

Curator je zcela zdarma, bez reklam a nákupů v aplikaci.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více