Zavřít reklamu

iPhone může kromě jiného vcelku dobře posloužit také jako pomůcka při tvorbě, správě a prohlížení prezentací. Kromě nativní Keynote lze k tomuto účelu využít také řadu aplikací třetích stran – jednou z nich je FlowVella, na kterou se podrobněji podíváme v našem dnešním článku.

Vzhled

Po seznámení se základními funkcemi vás aplikace FlowVella vyzve k registraci (aplikace nabízí podporu funkce Sign in with Apple), poté vás přesměruje na svou domovskou obrazovku. V její horní části najdete tlačítko pro zahájení tvorby nové prezentace, v pravém horní rohu se nachází tlačítko pro nápovědu. Zcela nahoře se pak nachází lišta s tlačítky pro přechod do knihovny vašich prezentací, přehled příkladů prezentací, a do seznamu uložených prezentací.

Funkce

Aplikace FlowVella staví především na jednoduchosti a rychlosti tvorby prezentací. Nabízí základní i pokročilé nástroje k jejich tvorbě, využít můžete fotografie, videa, odkazy, celé galerie, hlasové záznamy nebo třeba dokumenty ve formátu PDF. Aplikace je multiplatformní, takže na svém iPhonu můžete “za chodu” upravovat prezentaci, kterou jste vytvořili na Macu, případně svůj telefon použít k jejímu ovládání. Pokud příliš nedůvěřujete své vlastní fantazii a schopnostem vytvořit prezentaci od A až do Z, můžete si vzít na pomoc některou z desítek šablon, které tato aplikace nabízí. FlowVella funguje skvěle také v offline režimu. Aplikace FlowVella je ke stažení zdarma a je možné ji používat v omezené bezplatné verzi. Pokud se rozhodnete pro PRO verzi, vyjde vás na 469 korun měsíčně. V rámci PRO verze získáte další režimy prezentací, pokročilé možnosti exportu, analýzy i správy, absenci reklam a další bonusové funkce.

Aplikaci FlowVella stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více