Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes jsme vyzkoušeli aplikaci Everbloom – Stories Editor pro práci s příspěvky (nejen) na sociální sítě.

Nejrůznější sociální sítě jsou jistě pro řadu z nás důležitou součástí života. Někteří je využívají pro pracovní účely – například pro prezentaci své firmy, svých produktů nebo služeb, jiní zase coby nástroj komunikace s rodinou, přáteli a blízkými. Ať už je váš důvod pro používání sociálních sítí jakýkoliv, jistě chcete, aby vaše příspěvky na těchto sítích vypadaly co možná nejlépe, s čímž vám může skvěle pomoci aplikace Everbloom. Tato aplikace je primárně určená k tvorbě příspěvků typu InstaStories, můžete ji ale použít k úpravám videí a fotografií prakticky pro jakékoliv účely. Kromě práce s obsahem z fotogalerie vašeho iPhonu nabízí Everbloom také možnost pořízení záznamu přímo v aplikaci.

V příjemně jednoduchém a přehledném uživatelském rozhraní nabízí Everbloom obvyklé nástroje, které jsou potřeba k práci s příspěvky na sociální sítě. Nástroje pro úpravy jsou rozdělené do kategorií, v aplikaci najdete také řadu různých filtrů, efektů nebo třeba hudebních stop pro vaše videa. Samozřejmostí je možnost okamžitého a jednoduchého sdílení na příslušné sítě. Aplikace Everbloom je v základní verzi zdarma, prémiová verze nabízí za 289 korun měsíčně nebo 1150 korun ročně s třídenní bezplatnou zkušební lhůtou neomezený přístup ke všem efektům, filtrům a nástrojům pro úpravy a vylepšení, VIP přístup k novým sbírkám a balíčkům a pravidelný přísun nového obsahu. Jak jsme již zmínili v úvodu, aplikace jako taková má velice snadné použití a po svém prvním spuštění vás sama provede základy používání.

Aplikaci Everbloom – Stories Editor pořídíte bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více