Zavřít reklamu

[su_youtube url=“https://youtu.be/DOIQ5i87-Kg“ width=“640″]

Apple a Taylor Swift. Tato kombinace se ve spojitosti s reklamními spoty firmy z kalifornského Cupertina skloňuje čím dál více. Populární zpěvačka se po necelých třech týdnech opět objevila v další reklamě na hudební službu Apple Music.

Během minutového spotu s názvem „Taylor Mic Drop“ se Taylor Swift „chystá ven“ a tuto aktivitu si zpříjemňuje poslechem své oblíbené skladby ze střední školy „The Middle“ od kapely Jimmy Eat World. Taylor Swift hudbu doprovází zajímavými tanečními kreacemi a vše doplňuje její věrohodný lip-sync.

Reklamy s touto úspěšnou americkou zpěvačkou navíc podle Larryho Jacksona, který má na starosti veškerý obsah Apple Music, hned tak z obrazovek nezmizí. Jackson v rozhovoru pro server Fast Company prozradil, že chce spoty s Taylor Swift vypouštět podobným způsobem, jako kdyby se jednalo o hudební album. U toho je také vydán singl, který je nějakou chvíli atraktivní, a poté zájem o něj opadne a musí rychle přijít singl další.

Fanoušci Taylor Swift si tedy budou přicházet na své relativně často. Odpůrcům popové hvězdy naopak nezbude, než tyto spoty přehlížet. Vypadá to totiž, že se s nimi takříkajíc roztrhne pytel.

Zdroj: The Next Web
.