Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Temp Mail, s jejíž pomocí si můžete vytvořit funkční dočasnou e-mailovou adresu.

Při registraci do různých služeb, ale také třeba při vyplňování dotazníků a při řadě dalších činností je často zapotřebí zadat e-mailovou adresu. Ne vždy ale chceme zadávat naši skutečnou e-mailovou adresu, kterou používáme k pracovní či osobní komunikaci, a ne každému se chce pro tyto účely zakládat nový e-mail. Řešení pro tyto situace nabízí aplikace s názvem Temp Mail, která vám umí během chvilky vytvořit dočasnou, ale funkční e-mailovou adresu.

V aplikaci Temp Mail si můžete snadno a rychle vytvářet dočasné e-mailové adresy, které budou v danou chvíli plně funkční, což znamená, že je můžete využít také k zasílání nejrůznějších ověřovacích kódů a odkazů, slevových kupónů, potvrzení o registraci a dalšího obsahu tohoto typu. Použití této aplikace je velice snadné, a zcela bez problémů si s ním poradí i nezkušení uživatelé. V jednoduchém a přehledném uživatelském rozhraní si v několika málo krocích vytvoříte požadovanou e-mailovou adresu a využívat dočasnou schránku pro příchozí poštu. Podobu adresy můžete také do jisté míry měnit. V aplikaci nechybí ani tlačítko pro okamžité zkopírování vytvořené e-mailové adresy do schránky. Temp Mail je zcela zdarma, bez reklam, předplatného, a bez nákupu v aplikaci.

Aplikaci Temp Mail stáhnete bezplatně zde.

.