Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes padla volba na aplikaci JustWatch.

Počasí za oknem pomalu přestává přát venkovním aktivitám, a řada lidí se ze zahrádek, parků a dalších prostor přesouvá ke svým počítačům, tabletům a chytrým televizím, kde prostřednictvím nejrůznějších streamovacích služeb sleduje filmy a seriály. Těch je ale opravdu hodně, a někdy může být těžké zorientovat se v tom, která služba zrovna daný obsah vysílá. Pomoci vám s tím může aplikace JustWatch, která vám navíc kromě informací tohoto typu poskytne také personalizované tipy na další obsah ke sledování. Kromě toho nabízí aplikace JustWatch také informace o aktuálních novinkách a umožní vám také přidávání pořadů mezi oblíbené nebo vytváření vašich vlastních seznamů.

V aplikaci si můžete zvolit, o jakých streamovacích službách chcete získávat informace. JustWatch nabízí propojení s programovou nabídkou služeb Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO, ale třeba také iTunes, Apple TV+, Crunchyrolll nebo O2 TV. Na základě vámi zadaných preferencí vám dokáže nabídnout návrhy obsahu, který by se vám mohl líbit, nabízí ale samozřejmě také funkci vyhledávání. U každého filmu, seriálu či epizody najdete podrobné informace o tom, na kterých platformách je ke zhlédnutí, případně zda je možné daný obsah někde legálně sledovat zdarma. V nastavení aplikace můžete navolit preferovaný region, a můžete ji také propojit se svou televizí. JustWatch je kromě iOS k dipozici také pro Apple TV, AndroidTV, LG nebo třeba Samsung. Aplikaci nelze absolutně nic vytknout. V době jejího zkoušení byly všechny informace aktuální a pravdivé, aplikace je přehledná, dobře se ovládá.

Aplikaci JustWatch stáhnete bezplatně zde.

.