Zavřít reklamu

Po menší odmlce vám na stránkách Jablíčkáře opět představujeme další zajímavou zkratku. Ta dnešní nese název PDF to JPG, a umožní vám na vašem iPhonu provést jednoduchý a rychlý převod souboru ve formátu PDF do formátu JPG.

Mezi zkratky, které si můžete stáhnout na svůj iPhone, patří i ty, které vám pomohou s převodem z jednoho formátu do jiného. Takovým druhem zkratky je i ta s názvem PDF to JPG. Jak je již z názvu patrné, jedná se o užitečnou pomůcku, která vám během chvilky umožní převést na vašem iPhonu soubor ve formátu PDF na obrázek ve formátu JPG. Tato zkratka se může hodit například v případě, že jste na svém iPhonu pořídili třeba screenshot celé webové stránky. Tyto screenshoty se ve výchozím nastavení ukládají do složky v nativní aplikaci Soubory ve formátu PDF, s pomocí této zkratky je ale můžete převést do formátu JPG a uložit do fotogalerie.

Po instalaci zkratky nejprve spusťte nativní aplikaci Zkratky, na kartě dané zkratky klepněte na ikonku tří teček vpravo nahoře a přidělte zkratce přístup k nativním Fotkám na vašem iPhonu – bez udělení přístupu nebude zkratka fungovat. Poté stačí jen na vašem iPhonu otevřít požadovaný soubor ve formátu PDF, klepnout na ikonku sídlení a v menu se zkratkami vybrat PDF to JPG. Výsledný obrázek ve formátu JPG se automaticky uloží do fotogalerie vašeho iPhonu.

Zkratku PDF to JPG stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více