Zavřít reklamu

Po menší odmlce vám na stránkách Jablíčkáře opět představujeme další zajímavou zkratku. Ta dnešní nese název PDF to JPG, a umožní vám na vašem iPhonu provést jednoduchý a rychlý převod souboru ve formátu PDF do formátu JPG.

Mezi zkratky, které si můžete stáhnout na svůj iPhone, patří i ty, které vám pomohou s převodem z jednoho formátu do jiného. Takovým druhem zkratky je i ta s názvem PDF to JPG. Jak je již z názvu patrné, jedná se o užitečnou pomůcku, která vám během chvilky umožní převést na vašem iPhonu soubor ve formátu PDF na obrázek ve formátu JPG. Tato zkratka se může hodit například v případě, že jste na svém iPhonu pořídili třeba screenshot celé webové stránky. Tyto screenshoty se ve výchozím nastavení ukládají do složky v nativní aplikaci Soubory ve formátu PDF, s pomocí této zkratky je ale můžete převést do formátu JPG a uložit do fotogalerie.

Po instalaci zkratky nejprve spusťte nativní aplikaci Zkratky, na kartě dané zkratky klepněte na ikonku tří teček vpravo nahoře a přidělte zkratce přístup k nativním Fotkám na vašem iPhonu – bez udělení přístupu nebude zkratka fungovat. Poté stačí jen na vašem iPhonu otevřít požadovaný soubor ve formátu PDF, klepnout na ikonku sídlení a v menu se zkratkami vybrat PDF to JPG. Výsledný obrázek ve formátu JPG se automaticky uloží do fotogalerie vašeho iPhonu.

Zkratku PDF to JPG stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více



.