Zavřít reklamu

Za pět týdnů má Apple představovat nové produkty a jedním z nich podle všeho bude čtyřpalcový iPhone. Návrat menšího jablečného telefonu měl podle některých znamenat i nové barvy, ale zdá se, že Apple i u iPhonu 5SE vsadí na tradiční a aktuální barevnou nabídku: stříbrnou, vesmírně šedou, zlatou a růžově zlatou.

O víkendu se objevily spekulace, že designéři Applu pracují na speciální „světlé růžové“ barvě, ale Mark Gurman z 9to5Mac s odvoláním na své obvykle spolehlivé zdroje tyto informace popřel. Barvy iPhonu 5SE mají být stejné, s jakými přišel iPhone 6S.

Kalifornská firma má v plánu nabízet stejné barvy napříč celým svým portfóliem, takže je ve hře i možná růžově zlatá varianta pro nový iPad Air 3. I ten by mohl být představen na březnové keynote. Netradiční zlatou barvu by mohl Apple v budoucnu přinést také na 12palcových MacBoocích a iPadu mini, které jsou k dispozici zatím jen v klasické zlaté, ale k tomu zřejmě ještě nedojde teď v březnu.

Patnáctého března má Apple představit následující produkty:

  • iPhone 5SE s rychlejšími čipy A9 a M9, kamerou z iPhonu 6, většími kapacitami, Apple Pay a designem podobným iPhonu 5S kloubící prvky z iPhonu 6.
  • iPad Air 3 ve stejné velikosti jako iPad Air 2, bez 3D Touch, ale s podporou Smart Connectoru a zřejmě i Apple Pencil. Spekuluje se o LED blesku pro zadní kameru.
  • Nové pásky pro Apple Watch, mezi kterými by neměl chybět vesmírně šedý milánský tah (Milanese Loop), nové barvy sportovního náramku i nová řada nylonových pásků.
Zdroj: 9to5Mac
Foto: TechStage
.