iWant

S těmito tapetami budete mít stále na očích, jak vypadá váš iPhone X uvnitř

iWant

Nový iPhone X má skvělý displej. 5,8″ OLED panel, který je roztažený přes téměř celou přední část telefonu, poskytuje dostatek prostoru na vše, co na něm chce uživatel zobrazovat. Díky OLED technologii je barevní podání živější a obrázky tak vypadají báječně. V jednom z posledních článků jsme vám přinesli několik tipů, jak nový displej iPhonu X využít k zobrazení těch nejhezčích tapet, které se od vydání objevily na webu. Dnes tu máme další, ty jsou však v trochu jiném stylu. Autorem je iFixit a jeho nové tapety vám umožní vidět „vnitřnosti“ telefonu kdykoliv jej zapnete.

iFixit provedl kompletní rozebrání nového iPhonu X na začátku tohoto týdne. Kompletní informace, včetně videa a několika desítek detailních fotografií, si můžete prohlédnout zde. Uvidíte poměrně revoluční postup, jakým Apple vměstnal nové komponenty do poměrně kompaktního těla iPhonu X. Například interní rozložení desky, které připomíná písmeno L, dvoučlánkovou baterii, nový True Depth systém apod.

V iFixitu se rozhodli, že si s několika snímky pohrají a udělají z nich tapety právě pro rozebraný telefon. Vzali tak snímky, které zachycovaly interní strukturu komponent, ořízli je, přizpůsobili velikosti displeje iPhonu X a bylo to. My si tak můžeme stáhnout dvojici obrázků. na jedné je zachycený klasický pohled na komponenty, druhý je pak pořízený za pomocí rentgenu a je na něm vidět třeba spirála pro bezdrátové nabíjení. Snímky v plném rozlišení si můžete stáhnout zde.

Zdroj: 9to5mac, Twitter