Zavřít reklamu

V současné době jsou pro poslech hudby velmi oblíbené streamovací aplikace. Prvenství v této kategorii drží Spotify, na druhém místě s výraznějším odstupem je poté Apple Music. Pro většinu uživatelů jsou tyto streamovací aplikace naprosto perfektní – za malý měsíční poplatek totiž můžete mít v kapse miliony různých skladeb od prakticky všech interpretů a skupin. Existují ale pořád takoví uživatelé, kteří nechtějí za hudbu platit, a kteří si ji raději pustí na YouTube. Pokud mezi tyto uživatele patříte i vy, tak se vám bude hodit tento článek. V tom si totiž ukážeme, jak lze do iPhone stahovat hudbu z YouTube.

Pokud si klasickým způsobem přes aplikaci pustíte na YouTube nějakou hudbu, tak jistě víte, že jste určitým způsobem omezení. Jestliže nechcete, aby se přehrávání pozastavilo, tak jednak nesmíte aplikaci YouTube opustit, a jednak nesmíte zařízení ani uzamknout. V případě, že byste tyto možnosti chtěli zpřístupnit, tak si musíte zaplatit předplatné YouTube Premium. Neustále se však objevují různé tipy a triky, pomocí kterých lze YouTube poslouchat na pozadí, či při uzamčeném zařízení. Tyto triky však často po nějaké době přestanou fungovat, což není úplně ideální. Existuje však speciální aplikace, díky které si můžete z jednotlivých skladeb na YouTube tvořit playlisty, a při přehrávání můžete iPhone zamknout, anebo z aplikace odejít.

Jak do iPhone uložit hudbu z YouTube

Jestliže tedy patříte mezi uživatele YouTube a chcete si ukládat hudbu z tohoto portálu do vašeho zařízení s tím, že budete moci telefon klidně i uzamknout, tak si stačí stáhnout bezplatnou aplikaci Yubidy. Tato aplikace je k dispozici již delší dobu a její název se čas od času z různých důvodů mění. Po stažení zmíněné aplikace si skladby můžete ukládat následovně:

 • Prvně je nutné, abyste ve spodním menu aplikace klepnuli na záložku Explorer.
 • Zde si vyhledejte konkrétního interpreta či skladbu.
  • Využít můžete vyhledávací pole, anebo předpřipravené sekce níže.
 • Jakmile si nějakou skladbu najdete, tak ji rozklikněte.
 • Po rozkliknutí se ocitnete v samotném přehrávači aplikace.
  • Přehrávač bude mimo playlist automaticky přehrávat další skladby podle žánru.
 • Chcete-li skladbu uložit, tak klepněte v jejím okně vpravo nahoře na ikonu tří teček.
 • Nyní stačí, abyste si zvolili buď Add to Favorite či Add to Playlist.
  • Možnost Add to Favorite slouží k přidání skladby do oblíbených.
  • kolonka Add to Playlist vám umožní skladbu uložit do jednoho z vašich playlistů.
 • Pokud zvolíte přidání do playlistu, tak si jej samozřejmě musíte vytvořit.
 • Veškeré uložené skladby pak najdete tak, že se ve spodním menu přesunete do sekce Playlists.

Výše uvedeným způsobem si tedy můžete z jednotlivých skladeb (či videí) na YouTube jednoduše vytvořit playlisty. Díky aplikace Yubidy získáte zdarma přístup k vaší oblíbené hudbě bez nutnosti zaplatit byť jedinou korunu. Co se týče dalších možností aplikace, tak v sekci Home najdete různé trendy a nejlepší písničky současnosti. V kategorii Player pak najdete přehrávač hudby a v Playlists vaše playlisty. Po otevření Settings si můžete nastavit kvalitu streamování hudby, změnit režim (světlý či tmavý), anebo nastavit časovač pro vypnutí hudby, což se hodí před spaním. Jedinou nevýhodou aplikace jsou reklamy, které se občas zobrazí – aplikace je každopádně zdarma, tudíž s reklamami musíte počítat.

Aplikaci Yubidy stáhnete zde

.