Zavřít reklamu

Apple Watch jsou primárně určené k tomu, aby nám pomáhaly udržovat denní kondici a všeobecně zdraví – tedy alespoň to si myslí Apple. Mnoho uživatelů však jablečné hodinky používá jen kvůli zobrazování notifikací, či k rychlému přístupu k určitým akcím a funkce, které jsou spojené se zdravím, je nikterak nezajímají. Ve výchozím nastavení Apple Watch je nastaveno, aby váš hodinky pravidelně každou hodinu upozorňovaly na to, abyste se postavili, a také abyste si udělali chvilku na uklidnění pravidelných dýcháním. Jak už jsem nakousnul výše, tak ne každý uživatel tyto funkce nutně musí ocenit, a proto se v tomto článku podíváme, jak je lze na Apple Watch kompletně deaktivovat.

Jak na Apple Watch deaktivovat připomínky pro postavení se

Pokud chcete na vašich Apple Watch deaktivovat připomínky pro postavení se, tak tak musíte učinit na vašem iPhonu, se kterým máte jablečné hodinky spárované. Na vašem iPhonu tedy otevřete aplikaci Watch, kde se ve spodním menu přesuňte do sekce Moje hodinky. Zde poté sjeďte o něco níže k sekci Aktivita, kterou rozklikněte. V této sekci nastavení už jenom stačí, abyste u kolonky Připomínky stání přepnuli přepínač do neaktivní polohy. Podobně to zde můžete udělat i s ostatními oznámeními, které se týkají aktivity.

Jak na Apple Watch deaktivovat připomínky pro dýchání

Stejně, jako v případě uvedeném výše, tak i pro vypnutí oznámení pro dýchaní se musíte přesunout na váš iPhone, se kterým máte spárované Apple Watch, a otevřít na něm aplikaci Watch. Zde se poté ve spodním menu ujistěte, že se nacházíte v sekci Moje hodinky. Poté sjeďte o něco níže a rozklikněte kolonku Dýchání. Tady nakonec stačí, abyste rozkliknuli kolonku Připomínky dýchání, kde stačí zaškrtnout možnost Nikdy. Stejně jako u připomínek aktivity, tak i u dýchání si můžete (de)aktivovat další oznámení, která jsou s ním spojená.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více