Zavřít reklamu

Patříte mezi nedochvilné lidi? Nevěříte tomu, že mají Apple Watch přesný čas, a chtěli byste si jej posunout dopředu? Pokud jste si na jednu z předchozích otázek odpověděli kladně, tak jste tady dnes naprosto správně. Apple především pro nedochvilné uživatele Apple Watch přidal do nastavení skvělou funkci, díky které si můžete čas na cifernících posunout dopředu. Když tedy reálně bude 15:00, tak vaše hodinky budou ukazovat již 15:10. To by vás mělo donutit k tomu, abyste měli vždy desetiminutový náskok. Pokud vás tato funkce zaujala, tak pokračujte ve čtení. Ukážeme si, kde a jak lze posunutí času v Apple Watch nastavit.

Jak na Apple Watch posunout čas na cifernících dopředu

Pro nastavení posunutí času se na vašich Apple Watch přesuňte do seznamu aplikací stisknutím digitální korunky. Poté otevřete nativní aplikaci Nastavení, kde sjeďte o kus níž, dokud nenarazíte na sekci Hodiny. Tuto sekci otevřete a klikněte hned na první řádek, ve kterém se ve výchozím nastavení nachází údaj +0 min. Poté už jen jednoduše pomocí digitální korunky nastavte, o kolik minut se má čas na cifernících posunout dopředu. Jakmile budete mít hotovo, tak stačí volbu potvrdit stisknutím tlačítka Nastavit. Poté můžete nastavení opustit.

Na závěr tohoto článku bych rád podotknul pár informací. Pokud se bojíte, že vám budou chodit notifikace, zprávy a další upozornění ve špatný čas, tak se nemusíte ničeho bát. Změna času, potažmo jeho posunutí, se týká doopravdy je samotných ciferníků. Nikde jinde čas změněn nebude. Rozmezí, ve kterém si můžete čas posunout, je 1 až 59 minut. Někteří by mohli tvrdit, že změna času pouze na Apple Watch jednoduše nepomůže – pokud se však dostanete do časového pressu, tak mi věřte, že si ani nevzpomenete na to, že byste čas na cifernících měli posunutý a budete se řídit tím, co vám hodinky ukazují.

.