Zavřít reklamu

Loni na podzim, několik týdnů po vydání iPhonu XR, jakožto posledního modelu z loňské produktové řady, redaktoři serveru 9to5mac objevili v iOS 12 několik zmínek o bateriových krytech (tzv. Smart Battery Case), které by měly dorazit na trh. Zhruba měsíc po zveřejnění této informace se tak stalo, a uživatelé hledající prodlouženou výdrž svých telefonů, si mohli „battery case“ pro svůj iPhone XR/XS/XS Max pořídit. Totéž se děje i nyní a dá se tak předpokládat, že obaly s integrovanými bateriemi dorazí i pro současnou produktovou řadu.

iOS 13.1 opět obsahuje několik zmínek o tom, že nové bateriové kryty dorazí. Konkrétně jde o tři odlišné modely pro tři nové iPhony. Modelové označení těchto krytů je A2180, A2183 a A2184. Stejně jako loni, i letos není jasné, kdy kryty dorazí. Vzhledem ke stejnému zahájení prodejů všech letošních novinek se však dá očekávat, že to bude dříve než tomu tak bylo loni. V loňském roce dorazil iPhone XR na trh se značným zpožděním, s vydáním krytů se tak muselo otálet.

I když mají nové iPhony podstatně vylepšenou výdrž baterie (modely Pro a Pro Max o 4, resp. až o 5 hodin), tyto kryty jsou velmi praktickým doplňkem pro někoho, kdo hodně cestuje a tráví delší dobu mimo dosah elektrické sítě. U iPhonu XS Max dokáže Smart Battery Case prodloužit životnost baterie až o 20 hodin v režimu prohlížení multimediálního obsahu. Má Smart Battery Case u nových modelů stále smysl, nebo je podle vás výdrž baterie nových iPhonů dostatečně dlouhá na to, aby podobné doplňky nebyly potřeba?

iPhone XS Smart Battery Case FB

Zdroj: 9to5mac

.