Zavřít reklamu

I přesto, že jsou Apple Watch opravdu nesmírně malé, tak se jedná o komplexní zařízení, které toho umí opravdu spousty. Když se nad tím zamyslíte, tak vložit do tak malých útrob těla jablečných hodinek veškeré potřebné komponenty se zdá býti prakticky nemožné – i přesto se to ale výrobcům již několik dlouhých let daří. Apple Watch aktuálně dokáží sledovat vaši aktivitu, zdraví a například také spánek, dále přehrávat hudbu, zobrazovat notifikace s možností interakce a sloužit jakožto prodloužená ruka iPhonu. Funkcí, které jablečné hodinky zvládají, tedy existuje opravdu nespočet.

Jak na Apple Watch změnit velikost písma

Vzhledem k malému tělu Apple Watch bylo samozřejmě nutné nasadit i malý displej – vybrat si však můžete ze dvou dostupných velikostních variant. Zatímco mladší uživatelé nejspíše s malým displejem Apple Watch nebudou mít problém, tak starší uživatelé si mohou stěžovat na malý text. Kalifornský gigant však myslel i na tyto uživatele s horším zrakem a poskytl jim možnost pro změnu velikosti zobrazovaného písma. Pokud byste si chtěli na Apple Watch velikost písma změnit, tak stačí postupovat následovně:

  • Prvně je nutné, abyste na Apple Watch stiskli digitální korunku.
  • Jakmile tak učiníte, tak v seznamu aplikací najděte a rozklikněte Nastavení.
  • Zde pak sjeďte o kousek níže, kde otevřete sekci s názvem Zobrazení a jas.
  • Následně v rámci této sekce klepněte na řádek Velikost textu.
  • Tady už jen stačí, abyste klepáním na ikonu menšího či většího aA velikost textu měnili.

Pomocí výše uvedeného postupu je tedy možné na vašich Apple Watch změnit velikost písma. Ihned jakmile začnete písmo na jablečných hodinkách měnit, tak se začne projevovat a není třeba nic potvrzovat. To znamená, že hned vidíte, zdali vám bude nastavená velikost textu vyhovovat či nikoliv. Pokud byste chtěli, tak můžete velikost textu změnit také přímo na iPhonu. Zde stačí přejít do aplikace Watch, kde v sekci Moje hodinky otevřete kolonku Zobrazení a jas. Následně už je posuvníkem možné velikost textu měnit. I v tomto případě dochází k okamžité změně na Apple Watch.

.