Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi uživatele jablečných telefonů už delší dobu, tak jste ještě několik let nazpátek měli tu čest vyzkoušet si 3D Touch, který byl bohužel později nahrazen funkcí Force Touch. Pro ty méně znalé byla 3D Touch velmi oblíbená funkce, pomocí které mohl displej reagovat na sílu stisku. Díky 3D Touch jste si mimo jiné mohli nastavit na vašem iPhonu pohyblivou tapetu, která se rozpohybovala právě při silném stisknutí displeje. Alespoň tímto způsobem jste tedy na tapetě mohli mít něco jiného než jen klasickou fotku. Některým uživatelům by se však mohla líbit možnost pro nastavení nějakého videa na tapetu – a v tomto článku se společně podíváme, jak toho můžete s jailbreakem dosáhnout.

Jailbreak je v poslední době čím dál tím oblíbenější – a není divu. Přináší totiž takové možnosti, o kterých se obyčejným uživatelům ani nesnilo. Právě díky jailbreaku můžete obejít veškerá systémová omezení a přenastavit si tak vše, co vás jen napadne. Jestliže patříte i vy mezi jedince, kteří už dlouho volají po možnosti nastavení videa jakožto tapety, jelikož už vás prostě a jednoduše obyčejné obrázky nebaví, a zároveň máte na vašem zařízení aktivní jailbreak, tak pro vás mám skvělou zprávu. Můžete totiž využít tweak s názvem Eneko, který lze nainstalovat na iOS či iPadOS 13 a 14. Tweak Eneko nabízí mnoho různých nastavení a kromě domovské obrazovky si můžete video jakožto tapetu nastavit i na pozadí ovládacího centra, apod.

Kromě toho je dále součástí tweaku Eneko nespočet dalších předvoleb, které si můžete nastavit tak, aby vám vše stoprocentně vyhovovalo. Kupříkladu si můžete nastavit i přehrávání tapety se zvukem, který se může automaticky ztlumit poté, co spustíte přehrávání hudby. Nechybí ani možnosti pro nastavení rozmazání, a to včetně intenzity, popřípadě ztmavení, abyste lépe viděli aplikace a složky na domovské obrazovce. Přehráváním videa na pozadí každopádně dochází ke zvýšené spotřebě baterie, rozhodně to tedy berte v potaz a popřípadě si můžete v nastavení tweaku zvolit, aby se video nepřehrávalo v režimu úspory baterie. Tweak Eneko je bezplatně k dispozici v repozitáři Litten (https://repo.litten.love).

eneko tweak
Zdroj: idownloadblog.com
.