Zavřít reklamu

Stejně jako ve všech jiných webových prohlížečích si můžete i v Safari otevřít další panely, mezi kterými se pak lze jednoduše přesouvat. Pro otevření nového panelu stačí, abyste v Safari na iPhonu klepnuli vpravo dole na ikonu dvou překrývajících se čtverečků, a poté na ikonu + ve spodní části obrazovky. V tomto rozhraní lze panely samozřejmě také zavírat, a to buď křížkem, anebo podržením tlačítka Hotovo, čímž získáte možnost pro okamžité zavření všech panelů. Pokud se vám omylem povedlo na iPhone v Safari zavřít nějaký panel, tak byste měli vědět, že jej lze velmi jednoduše obnovit.

Jak na iPhone v Safari otevřít omylem zavřené panely

Pokud chcete zjistit, jakým způsobem můžete v Safari na iPhone opětovně otevřít panely, které jste omylem zavřeli, tak postupujte takto:

  • Prvně je samozřejmě nutné, abyste Safari na vašem iOS či iPadOS zařízení otevřeli.
  • Jakmile tak učiníte, tak na jakékoliv stránce klepněte dole na ikonu dvou překrývajících se čtverečků.
  • Tímto se ocitnete v rozhraní pro správu otevřených panelů.
  • Ve spodní části obrazovky nyní podržte prst na ikoně +.
  • Po krátké době se objeví menu, ve kterém si můžete prohlédnout poslední zavřené panely.
  • Jakmile najdete ten konkrétní, který chcete obnovit, tak stačí, abyste na něj klepnuli.

Poté, co výše uvedený postup provedete, tak se v rámci Safari omylem zavřený panel opětovně otevře, a to na současně aktivním panelu. V rámci webového prohlížeče Safari existuje nespočet různých skrytých funkcí, o kterých nemusíte vědět. Zmínit můžeme například anonymní režim, díky kterého vaše zařízení žádným způsobem neukládá data o tom, co si zrovna prohlížíte – aktivujete ho klepnutím na Anonymní vlevo dole. Mimo to se může hodit možnost pro zobrazení stránek, které jste v rámci konkrétního panelu navštívili. Stačí, abyste podrželi prst na šipce zpět v levém dolním rohu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více