Zavřít reklamu

Jak na iPhonu nastavit hlasitost budíku je otázka, která zajímá každého, kdo používá svůj iPhone zároveň také ke každodennímu buzení. Správné nastavení hlasitosti budíku na iPhonu je důležité, pokud vás má budík opravdu spolehlivě a stoprocentně vzbudit. Nastavení hlasitosti budíku na iPhonu naštěstí není nic složitého ani zdlouhavého.

Pokud váš iPhone používáte také jako budík, možná vás zajímá, jak na iPhonu nastavit hlasitost budíku. Nastavení hlasitosti budíku na iPhonu je otázkou několika málo snadných kroků, které určitě zvládne bez problémů i začátečník nebo méně zkušený uživatel.

Jak na iPhonu nastavit hlasitost budíku

Pokud chcete na iPhonu nastavit hlasitost budíku, je potřeba tak učinit v rámci Nastavení. Jak na iPhonu nastavit hlasitost budíku? Stačí postupovat podle následujícího návodu:

  • Na iPhonu spusťte Nastavení.
  • Jakmile se dostanete do Nastavení, najděte sekci Zvuky a haptika a klepněte na ni.
  • V sekci Hlasitost vyzvánění a upozornění upravte hlasitost na posuvníku.
  • Pokud chcete hlasitost vyzvánění ovládat fyzickými tlačítky pro ovládání hlasitosti, aktivujte také položku Měnit tlačítky.

Druhou možností je upravit hlasitost konkrétního budíku přímo v nativní aplikaci Hodiny. Spusťte Hodiny a v panelu ve spodní části displeje klepněte na Budík. Vyberte požadovaný budík, klepněte na Změnit a posuňte se do spodní části displeje. Zde v sekci Zvuky a haptika upravíte na posuvníku hlasitost.

.