Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Sleepzy pro monitoring spánku a chytré buzení.

[appbox appstore id1064910141]

Začalo září, a to pro mnohé z nás znamená konec dovolené či prázdnin a začátek každodenního ranního vstávání. Nebylo by takové vstávání snazší, kdyby nás hlasitý budík pokaždé nevytrhl z toho nejhlubšího spánku? Buzení šokem už dávno není v kurzu. Naštěstí je App Store plný aplikací, které dokáží detekovat lehčí fázi spánku a právě v této fázi vás šetrně probudit. Jednou z těchto aplikací je Sleepzy.

Sleepzy je chytrý budík, který umí vysledovat vaše spací návyky a co nejpřirozenějším způsobem vás probudit v tu pravou chvíli. Kromě toho dokáže také analyzovat kvalitu vašeho spánku a upozornit vás v případě, že rozpozná spánkový deficit. Ať už jste skřivan nebo sova, Sleepzy se pro váš kvalitní spánek stane nepostradatelným společníkem.

V aplikaci si můžete zvolit, jakým zvukem si přejete být probuzeni, případně zvolit skladbu z nabídky ve vaší knihovně. Sleepzy nabízí také stručnou předpověď počasí a upozornění na to, že je čas jít do postele. Samozřejmostí je také automatické generování statistik a analýz pro lepší pochopení vašeho spánku a integrace s aplikací Zdraví.

Aplikace nabízí týdenní bezplatnou zkušební lhůtu se všemi funkcemi zcela zdarma. Po uplynutí této doby se můžete rozhodnout, zda si za 1090 korun ročně předplatíte PRO verzi s pokročilými statistikami, bez reklam, s možností přidávání poznámek a dalšími funkcemi.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více