Zavřít reklamu

Mít vždy dokonalý přehled o stavu nabití baterie vašich AirPodů je důležité i užitečné. Způsobů, jak stav baterie ověřit, je hned několik – můžete zkrátka jen poblíž svého iPhonu či iPadu otevřít víko svého pouzdra s AirPods a na displeji vašeho iOS či iPadOS zařízení okamžitě zjistit, jak na tom je baterie vašich bezdrátových sluchátek.

Pokud jsou vaše AirPody v danou chvíli zrovna připojené k vašemu iPhonu, můžete stav nabití jejich baterie zjistit tak, že posunete domovskou obrazovku směrem doprava. Na obrazovce s widgety pak najdete ten, který vás informuje o stavu baterie. Kromě těchto dvou možností je tady ale ještě třetí, stejně pohodlná a rychlá, a spočívá v zobrazení stavu baterie vašich sluchátek na displeji Apple Watch. Jak na to?

Stav nabití vašich Apple Watch zjistíte snadno – stačí posunout prstem po jejich displeji směrem zdola nahoru. Ukazatel stavu baterie v procentech najdete v Ovládacím centru hodinek. Zkusili jste si ale s tímto ukazatelem někdy více pohrát? Určitě víte, že po klepnutí na tlačítko s procenty můžete na svých Apple Watch zapnout rezervu, tedy režim snížené spotřeby baterie.

Teď si zkuste nasadit AirPody a připojit je k iPhonu, který máte spárovanými se svými hodinkami. Na displeji hodinek proveďte pohyb prstem směrem zdola nahoru a klepněte na ukazatel s procentem nabití baterie – automaticky se vám zde objeví také symbol vašich AirPodů. jejich název a ukazatel procenta nabití jejich baterie.

Jedná se o rychlý, snadný a užitečný způsob, jak zjistit úroveň nabití vašich bezdrátových sluchátek, aniž byste museli odemykat svůj iPhone, nebo ukládat AirPody do pouzdra a otevírat ho v blízkosti svého smartphonu.

Apple Watch AirPods

Zdroj: Cult of Mac

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.