Zavřít reklamu

Tvoříte na svém iPhonu často koláže ze svých oblíbených fotografií? iOS App Store nabízí pro tyto účely řadu skvělých aplikací, ve kterých se v tomto směru skutečně vyřádíte. Do dnešního výběru aplikací pro tvorbu koláží na iPhonu jsme se pokusili zařadit aplikace, které jsou buďto zdarma, nebo vás vyjdou co možná nejlevněji.

Adobe Spark

Aplikace od společnosti Adobe jsou prakticky vždy zárukou kvality a skvělých funkcí. Adobe Spark v tomto směru netvoří žádnou výjimku, a nabízí řadu skvělých nástrojů nejen pro tvorbu koláží. V Adobe Spark můžete efektivně pracovat s různými šablonami, filtry, fonty, tvary a ikonami. Kromě tvorby vlastního obsahu můžete aplikaci Adobe Spark využít také jako inspiraci a prohlédnout si díla ostatních uživatelů i firem.

Layout

Aplikace Layout si získala obrovskou oblibu zejména mezi uživateli sociální sítě Instagram. Aplikace umožňuje buďto přímé využití fotoaparátu vašeho iPhonu, nebo práci s fotografiemi ve vaší galerii. Jednou z největších výhod Layout je snadná a intuitivní práce, díky které budete mít svou koláž hotovou v několika málo krocích. Layout umožňuje zkombinovat až devět snímků do jediné koláže a buďto je přímo sdílet, nebo uložit do fotogalerie vašeho iPhonu.

Photo Grid

Jak název napovídá, slouží aplikace Photo Grid ke snadné, pohodlné a rychlé tvorbě koláží fotografií – ať už do vaší vlastní galerie, nebo třeba na sociální sítě či pro náhled YouTube videa. Photo Grid funguje také jaké editor fotografií a videí, a umožní vám zkombinovat fotografie do lákavých a stylových mřížek a koláží. Ke svým dílům můžete přidat také vlastní vodoznak a zvolit takový formát, aby se výsledná koláž co nejvíce hodila na místo, na kterém ji chcete použít. V nabídce máte doslova stovky různých šablon, ve kterých můžete zkombinovat až patnáct fotografií, a přidávat k ním různé efekty, samolepky, měnit pozadí, rámečky a spoustu dalšího. Aplikace Photo Grid je ke stažení zdarma, cena bonusového obsahu začíná na 139 korunách.

Canva

Canva je svatým grálem pro řadu těch, kteří mají na starost správu sociálních sítí. Své využití ale pochopitelně najde také pro zcela soukromé účely. Tato aplikace nabízí opravdu spoustu možností pro práci s vašimi fotografiemi a videi, a jednou z těchto možností je právě tvorba koláží. Samozřejmostí je možnost úprav, přidání filtrů, textu a dalších prvků, možnost spolupráce, okamžité sdílení a mnoho dalšího.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.