Zavřít reklamu

Chcete se letos o Vánocích podělit s vašimi blízkými o video z fotek nebo vánoční koláž? Možností máte opravdu spoustu, od aplikací třetích stran přes nativní aplikace Applu až po speciální zkratky. V dnešním článku si ukážeme, jak přes iPhone vytvořit vánoční video z fotek či vánoční koláž.

Adobe Spark

K tvorbě nejrůznějších koláží z fotek vám skvěle poslouží aplikace s názvem Adobe Spark. Tím to ale nekončí. Adobe Spark můžete využít také k vytváření letáků, pohlednic, obsahu na sociální a ke spoustě dalším účelům. V aplikaci najdete plno nástrojů a materiálů, které při vaší kreativní tvorbě určitě využijete.

Aplikaci Adobe Spark stáhnete bezplatně zde.

iMovie

Pokud chcete vytvořit na iPhonu video z fotek, a zároveň nechcete pro tyto účely stahovat některou z aplikací třetích stran, můžete bez obav sáhnout po iMovie. Jedná se o nativní aplikaci od Applu, která dokáže v případě potřeby odvést obrovskou část práce za vás. Pokud ale chcete, můžete mít také vše plně jen ve svých vlastních rukou.

Aplikaci iMovie stáhnete zde.

Layout

Layout je dlouhodobě oblíbenou aplikací nejenom mezi uživateli Instagramu. Nabízí možnost vytváření všech možných koláží, přičemž pracovat můžete nejen se snímky, které se nachází ve fotogalerii vašeho iPhonu, ale také přímo z fotoaparátu. Aplikace je naprosto ideální pro začátečníky, a to díky svému dokonale přehlednému uživatelskému rozhraní, stejně jako snadné ovladatelnosti.

Aplikaci Layout stáhnete bezplatně zde.

Combine Screenshots

K tvorbě koláží můžete využít také tuto zkratku s názvem Combine Screenshots. Zkratka funguje rychle, spolehlivě a velice jednoduše. Stačí ji jen aktivovat, vybrat ve fotogalerii vašeho iPhonu snímky, které chcete přidat do koláže, a potvrdit. Vytvořená koláž se automaticky uloží jako nová fotografie do galerie vašeho iPhonu.

Zkratku Combine Screenshots stáhnete zde.

PhotoGrid

Dalším skvělým nástrojem pro tvorbu koláží z fotek na iPhonu je aplikace PhotoGrid. PhotoGrid vám umožní zkombinovat vaše snímky do různých druhů lákavě vyhlížejících koláží, které můžete následně libovolně sdílet. Pracovat můžete se šablonami, kterých aplikace nabízí poměrně dost, a k dispozici budete mít také nejrůznější samolepky, rámečky, motivy a další prvky.

Aplikaci PhotoGrid stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.