Zavřít reklamu

Operační systém iOS sice nenabízí žádnou nativní aplikaci, ve které by bylo možné vytvářet koláže z fotografií z galerie ve vašem iPhonu, v App Storu ale pro tyto účely existuje celá řada různých nástrojů třetích stran. Ne každému ale tyto aplikace vyhovují a navíc může být někdy těžké vybrat si mezi nimi tu pravou – některé jsou placené, jiné příliš překombinované, další zase v bezplatné verzi přidávají na vaše koláže vodotisk, který není vždy vítaným prvkem. Proč tedy k tvorbě koláží na iPhonu nevyužít zkratku?

Pokud si při tvorbě koláží z fotografií na vašem iPhonu vystačíte se sestavením jednoduché mřížky bez žádných dalších efektů, samolepek, otáčení či naklánění jednotlivých snímků nebo třeba nejrůznějších filtrů, můžete pro tyto účely využít zkratku s názvem Combine Screenshot. Tato zkratka si navzdory svému názvu dokáže poradit se slepením koláže nejen z pořízených snímků obrazovky, ale zkrátka z jakýchkoliv fotografií, které se nachází v galerii vašeho iPhonu.

Zkratka Combine Screenshots funguje velmi jednoduše – jakmile ji na svém iPhonu spustíte, přesměruje vás okamžitě do galerie, kde vyberete jednotlivé snímky, které potřebujete spojit do mřížky – v počtu snímků se nemusíte nijak omezovat. V pravém horním rohu klepnete na Přidat a poté už jen čekáte, až zkratka odvede svou práci. Výslednou koláž najdete ve fotogalerii vašeho iPhonu. Zkratka Combine Screenshots vyžaduje přístup k nativním Fotkám na vašem fotoaparátu. Pro úspěšnou instalaci nezapomeňte zkratku otevřít v Safari na iPhonu, do kterého ji chcete nainstalovat. Ujistěte se také, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili možnost používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Combine Screenshots stáhnete zde.

.