Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká parádních řemínků k Apple Watch. Slevu získáte po zadání slevového kódu jabuniq do pole pro slevový kód. Ale pozor, platnost kódu je omezena na 10 využití. Nakupovat je tedy třeba rychle.

Kožený UNIQ Dante Apple Watch

Jste příznivci stylových minimalistických kožených řemínků, které dodají vašim hodinkám punc luxusu? Pak by se vám mohl zalíbit UNIQ Dante v černé (jen 42/44mm), coral pink (jen 38/40mm verze) či hnědé barvě (jen 42/44mm), který přesně tyto vlastnosti splňuje. Jedná se totiž o klasický řemínek s přezkou s velmi pěkným zpracováním a nyní i zajímavou cenou. 

Běžná cena řemínku je 999 korun, avšak díky slevovému kódu jabuniq jej můžete získat jen za 699 korun. 

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Ocelový UNIQ Dante Apple Watch

Pokud máte na svém zápěstí raději řemínky kovové a to ideálně ve stylu milánského tahu, mohl by se vám líbit ocelový UNIQ Dante. Ten je k dostání v černé, stříbrné a zlatorůžové variantě s tím, že na rozdíl od klasického milánského tahu disponuje provlékacím očkem umístěným na jedné z jeho částí. Zapínání pásku je samozřejmě magnetické

Běžná cena řemínku je 949 korun, avšak díky slevovému kódu jabuniq jej můžete získat jen za 664 korun.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více