Zavřít reklamu

Kromě představení nových vlajkových lodí Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra odhalil Samsung světu na dnešní Unpacked i svá nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro. Ta by se měla v následujících měsících stát poměrně tvrdou konkurencí pro AirPods Pro z dílny Applu, které si svou premiéru odbyly už na podzim 2019. Co tedy nové Galaxy Buds Pro nabízí?

Jihokorejský gigant slibuje u sluchátek hluboký a bohatý zvuk zajištěný dvoupásmovým reproduktorem a výkonným zesilovačem basů. Sluchátkům nechybí dle očekávání ani aktivní potlačení okolního hluku (ANC) s možností nastavení stupně odhlučnění. Asi vás tedy nepřekvapí, že disponují špuntovým designem, který je právě ke kvalitnímu ANC potřebný.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Poměrně zajímavou vlastností je jejich odolnost proti vodě. Samsung se totiž u nich chlubí dokonce i výdrží 30 minut v hloubce jednoho metru, čímž AirPods Pro od Applu hravě překonávají. Ty totiž nabízí jen základní odolnost proti potu a potažmo postříkání podle IPX4. Další skutečně zajímavou vlastností je pak jejich výdrž – při vypnutém ANC a odposlechu Bixby totiž vydrží na jedno nabití až 8 hodin, v kombinaci s nabíjecím pouzdrem pak dokonce 28 hodin. Při zapnutém ANC a Bixby si pak uživatelé užijí 4,5 hodin poslechu hudby, což je stejná doba, kterou nabízí i AirPods Pro. Ty však zvládnou při vypnutém ANC hrát jen 5 hodin, což je v porovnání s Galaxy Buds Pro relativně málo.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Nejen vlastnostmi dokáží nová Galaxy Buds Pro od Samsungu zaujmout. Potěší u nich totiž také přívětivá cena, která je jen o něco málo vyšší než u klasických AirPods. Jihokorejský gigant si totiž za ně účtuje 5990 Kč, tedy o 1300 Kč méně než kolik chce Apple na svém Online Storu za AirPods Pro. Potěší i fakt, že jsou dostupná hned ve třech barevných variantách – konkrétně černé, stříbrné a fialové. K předobjednání jsou již dne dneška. To ale není vše. K předobjednávce u vybraných prodejců totiž Samsung přibalí i novou bezdrátovou nabíječku v hodnotě 999 Kč zcela zdarma.

Sluchátka si můžete předobjednat například zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více