Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes vám představíme aplikaci Noted pro pořizování poznámek a záznamů.

[appbox appstore id1446580517]

Noted je aplikací fungující napříč hned několika platformami, a umožňující pořizovat poznámky několika různými způsoby včetně hlasového zadávání. Z toho důvodu je obzvlášť vhodná i pro přednášky, jednání a podobné příležitosti, kde často na zapisování zkrátka není čas, případně s sebou nemáte notebook.

Aplikace nabízí řadu užitečných a oblíbených funkcí, jako je opatření poznámek štítky, a to i v průběhu záznamu, abyste se kdykoliv mohli pohodlně vrátit na důležité místo v textu, aniž byste museli procházet celý záznam. Zvukové záznamy můžete přímo v aplikaci nejenom přehrávat, ale upravit i rychlost přehrávání nebo odstranit okolní šum.

V Noted můžete snadno provádět základní úpravy textu, zvýraznit důležité úseky a přidat a následně upravit i obrazové soubory. Aplikace podporuje funkci Drag&Drop, takže obrázky můžete jednoduše rovnou přetahovat například z Finderu. Poznámky můžete uzamknout za pomoci hesla. Mimo to Noted podporuje synchronizaci přes iCloud i export do řady běžných formátů, takže ve většině případů můžete své poznámky rovnou sdílet jako dokument.

Prémiová verze aplikace Note nabízí neomezené množství poznámek (základní verze nabízí pět poznámek), ekvalizér pro hlasové záznamy, export do PDF formátu a pokročilé možnosti hlasového záznamu. Zájemci o prémiovou verzi mají možnost ji na sedm dní bezplatně vyzkoušet, poté můžete zvolit variantu 39,-/měsíčně nebo 349,-/ročně.

Noted on Mac fb
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Je obzvlášť vhodná i pro přednášky, jednání a podobné příležitosti, kde s sebou nemáte notebook – opravdu??? A proč tady teda řešíme macOS aplikaci? K čemu mi bez notebooku bude?

celý text

Čtěte více.