Zavřít reklamu

Aplikace Polarr slouží k základním i pokročilejším úpravám fotografií a obrázků na Macu. Je natolik jednoduchá, aby si s ní uměli poradit i naprostí začátečníci nebo méně zkušení uživatelé, a zároveň natolik komplexní, aby dokázala uspokojit i potřeby pokročilejších uživatelů. Polarr nabízí jak rychlé úpravy v podobě automatického vylepšení nebo jednoduše aplikovatelných filtrů, tak i pokročilejší možnosti, jako je práce s vrstvami, křivkami, dílčími vylepšeními a pokročilejšími efekty.

[appbox appstore id1077124956]

Pokud při prvním spuštění aplikace zvolíte variantu „Express“ bude vaše práce s aplikací jednodušší, rychlejší, ale v jistých směrech omezená. Pokud toužíte po používání pokročilejších nástrojů pro úpravu vašich snímků, můžete kdykoliv v průběhu používání Polarr editoru přepnout na „Pro“ verzi. Fantazii se při úpravách v aplikaci Polarr opravdu meze nekladou. Fotografie zde můžete ořezávat, překlápět, vylepšovat, pohrát si s barvami, odstíny, ostrostí a řadou dalších parametrů, stejně jako jednoduše přidávat filtry nebo vytvářet vlastní nastavení.

Pokud patříte mezi uživatele, kteří si při práci na svých fotografiích vystačí se základními, případně mírně pokročilými úpravami, bude vám určitě plně vyhovovat základní, bezplatná verze aplikace. Upgrade na placenou variantu se ale také vyplatí – příliš mnoho nestojí (59,-/měsíčně) a nabízí opravdu širokou škálu úprav i možností exportu a sdílení.

Funkce Polarr photo editoru si můžete vyzkoušet i v jeho webové verzi, a to včetně nástrojů, nabízených v rámci Pro varianty. Polarr je překvapivě komplexní nástroj, a zevrubný popis všech jeho funkcí a schopností by vydal možná hned na několik článků – nejlepší tedy bude vyzkoušet si ho na vlastní kůži. Aplikace za to určitě stojí.

Pollar
.