Zavřít reklamu
iWant

Magenta 1: Novinka od T-Mobile nabízí až 25% slevy a 15 GB dat k tomu

iWant

Už jste v televizi zaregistrovali reklamu, kde T-Mobile láká na služby pod jednou střechou a až na 25% slevu na mobilní služby? I na horské chatě Růženka lze mít díky mobilnímu operátorovi T-Mobile rychlý pevný internet, chytrou televizi, mobilní signál všude a Wi-Fi i v autě. Stačí si jen zřídit novou službu Magenta 1. Co to je Magenta a proč právě vy byste se o ni měli zajímat?

Nová služba Magenta 1 je jakousi verzí rodinných tarifů, které T-Mobile na rozdíl od konkurence doposud chyběly. Nezbytnými podmínkami pro její využívání je utratit měsíčně alespoň 399 Kč a sjednat si minimálně dvě služby od T-Mobile.

Novinka od T-Mobile zlevní služby až o 25 %

Magenta 1 není klasickým rodinným tarifem s pevným měsíčním paušálem, je flexibilním balíčkem, který si sestaví sami zákazníci. Výhodou novinky je nabízená sleva na celou útratu, a to v rozmezí 10 až 25 %. Sleva se vztahuje jak na volání a zasílání SMS, tak i v případě vyšší verze tarifu na mobilní data.

Smyslem nové služby je spojit rodinu či přátele a nabídnout jim nespočet služeb za skvělou cenu. Zákazníci, kteří sloučí více členů domácnosti a více služeb pod jeden účet, získají nejvíce výhod. Ty bude operátor postupem času ještě rozšiřovat. Kromě slevy je nyní možné se těšit:

  • na přednostní odbavení na infolince operátora,
  • na zdarma aplikaci Surfie,
  • na zdarma licenci antivirus Kaspersky na 1 rok,
  • na prodloužené zpětné zhlednutí až na 7 dní pro T-Mobile TV.

S Magentou 1 si více služeb užijí i majitelé předplacených karet

Novou službu lze využívat v rámci čtyř úrovní. Dosáhnete-li u vyšší úrovně na bonusová mobilní data, dojde k jejich rozdělení rovným dílem mezi všechny účastníky dané skupiny. Data se čerpají před čerpáním datového limitu sjednaného jednotlivými účastníky zvlášť.

Magenta úroveň Počet

služeb

Sleva na všechny služby Volání a zasílání SMS ve skupině Mobilní data navíc
Malá 2 služby 10 % zdarma
Střední 3 služby 15 % zdarma
Větší 4 služby 20 % zdarma 10 GB
Největší 5 a více služeb 25 % zdarma 15 GB

Novinka Magenta 1 umožňuje sloučit kromě mobilních služeb i služby:

  • pevné linky,
  • T-Mobile TV,
  • aplikace Chytré auto,
  • předplacené karty Twist.

Co naopak sloučit nelze, jsou služby, na něž zákazník čerpá nějaké slevy. Jakmile jsou tyto služby začleněny do Magenty, nárok na slevu zaniká. To samé platí i pro takzvané podpultové tarify, proto dobře zvažte, zda se vám nabízená novinka opravdu vyplatí.

POZOR: Magenta 1 je určena pro nefiremní zákazník a především cílí na rodiny. T-Mobile sice uvádí, že služby lze využívat v rámci rodiny i skupiny přátel a měsíční vyúčtování lze rozpočítat na každého člena zvlášť, avšak dle podmínek operátora je možné sloučit pod Magentu jen služby vedené na jedno rodné číslo, což by mohl být pro skupinu přátel problém.