Zavřít reklamu

Víte, kolik času denně strávíte s telefonem v ruce? Jsou to desítky minut, nebo snad několik hodin? A stejně tak to mají vaši přátelé, děti, a dokonce i babičky. Telefony jsou parťáci, kteří nás dnes provázejí na každém kroku. Při sportu, v práci, na schůzce s přáteli či drahou polovičkou.

Co někdo nazývá mobilním šílenstvím, je pro nás spousta nových příležitostí. Jak je využít? To se dozvíte 3. listopadu na konferenci Mobile Internet Forum. O své zkušenosti a tipy se tam s vámi podělí i generální ředitel T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom, Milan Vašina, nebo zakladatel startupového studia Usertech, Jan Beránek.

Jak lze i z korporátní aplikace udělat virální pecku, vám na příkladu Nadace ČEZ ukáže její manažer, Daniel Novák. Mobilní aplikace mají své místo i v automobilech. Jak se daří propojit tak odlišné světy, vám poví Pavel Tůma a David Žid ze ŠKODA AUTO. O využití gamifikace na mobilních platformách, ve firmě i mimo ni, bude mluvit designér a konzultant z Court of Moravia, Petr Miklíček.

Chyťte příležitosti mobilní mánie za bezdrát a dorazte na Mobile Internet Forum 2016. Zaregistrovat se můžete na webu konference.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více