Zavřít reklamu

Rozšířená realita v našich iPhonech a iPadech přináší skvělé možnosti nejen pro pracovní nebo vzdělávací aplikace, ale také do herního světa. V dnešním díle našeho pravidelného seriálu o nejlepších aplikacích vám představíme další várku zajímavých AR aplikací pro iPhone a iPad.

Lego Hidden Side

Milovníkům Lega všeho věku je určena AR hra s názvem Lego Hidden Side. Hra je primárně určena pro práci se stavebnicemi řady Hidden Side, virtuální duchy ale můžete lovit i v jiných Lego stavbách. Stačí postavit jakoukoliv stavbu z Lega, namířit na ni fotoaparát vašeho iPhonu a hon na duchy může začít. Tvůrci hry nedávno přidali také multiplayer mód, díky kterému si můžete zahrát i se svými přáteli.

Domino World AR

Asi jen málokomu nepřijde zajímavé a zábavné stavění a následné bourání obrazců z kostek domina. V aplikaci Domino World AR si můžete tyto stavby vybudovat i bez toho, abyste disponovali reálnými kostkami. Své výtvory můžete doplnit o řadu dalších předmětů a hraček a užít si skvělou zábavu, ve které je jediným omezením vaše vlastní fantazie.

Conduct AR

Toužili jste vždy po vlastní železniční dráze v pokoji, ale rodiče vám ji nechtěli dopřát? S aplikací Conduct AR si svůj dětský sen můžete hravě splnit během chvilky. Hra vám umožní postavit si dráhu svých snů prakticky kdekoliv. Dráhu umístíte na vhodný povrch, zajistíte, aby nedocházelo ke srážkám, a pak můžete až do omrzení ovládat vláčky, jedoucí krajinou. V průběhu hry budete dostávat různé úkoly, jejichž náročnost se bude postupně zvyšovat.

Harry Potter: Wizards Unite

Pokud jste vždy byli zvědaví na to, jak asi vypadá život v kouzelných Bradavicích, můžete si vyzkoušet hru Harry Potter: Wizards Unite. Tato hra vnáší prvky kouzelného světa Harryho Pottera do vašeho každodenního života. Aplikace byla vyvinuta ve spolupráci se společností Ninatic, která stojí například za hrou Pokémon GO. Ve hře nechybí napínavý příběh, ve kterém narazíte na spoustu míst a postav, známých ze série knih a filmů o Harrym Potterovi.

The Walking Dead: Our World

Spíše než mladí kouzelníci vás zajímají zombíci? Pak můžete vyzkoušet hru The Walking Dead: Our World. Jedná se o oficiální hru, související s populárním seriálem. Díky hře The Walking Dead: Our World můžete kulisy i některé postavy ze seriálu přenést do vašeho obýváku i do bezprostřední blízkosti vašeho bydliště. Vaším úkolem nebude jen likvidovat zákeřné nemrtvé, ale plnit různé úkoly, jako je stavění bezpečných přístřešků.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.