Zavřít reklamu

Důvody pro výběr témat do naší rubriky “iOS aplikace dne” mohou být různé – někdy nás aplikace zkrátka zaujme v App Storu, jindy ji sám Apple nabízí coby aplikaci dne. Čas od času ale vyzkoušíme také některou z aplikací, které se často objevují v reklamách. To bude také případ dnešního článku, ve kterém se blíže podíváme na aplikaci s názvem Picture This.

Někteří z vás možná zaznamenali na internetu reklamu na aplikaci Picture This. Aplikace nese podtitul Plant Identifier a podobně jako třeba PlantNet má sloužit k identifikaci všech možných druhů rostlin. Kromě identifikace jako takové nabízí aplikace Picture This také možnost zjištění podrobných informací o dané rostlině včetně údajů o případné škodlivosti pro lidi či pro zvířata, diagnostiku problémů jako je napadení škůdci, plísně nebo choroby, a také nástroje, které vám pomohou s pěstováním vašich vlastních rostlin. V aplikaci si můžete také zakoupit elektronické knihy nebo si třeba nastavit připomínky ohledně zalévání či hnojení vašich rostlin.

Aplikace Picture This patří mezi placené, můžete ale využívat také její základní bezplatnou verzi. V rámci bezplatné verze můžete využívat funkci identifikace a diagnostiky rostlin, přidávání rostlin do vlastní virtuální zahrady nebo třeba prohlížení informací o jednotlivých rostlinách. Prémiová verze vás vyjde na 549 korun ročně a spolu s ní získáte například možnost vyhledání rad od odborníků, dárky v podobě bezplatných elektronických knih, identifikaci vašich rostlin botaniky, rozsáhlou encyklopedii nebo třeba neomezené možnosti identifikace a diagnostiky. Aplikace Picture This má přehledné a dobře vypadající uživatelské rozhraní i plno skvělých funkcí, které jistě využije každý zahradník a pěstitel. Bezplatná verze vám bez problémů vystačí pro občasné základní použití, cena za prémiovou verzi je vzhledem k nabídce funkcí opravdu velmi sympatická.

Aplikaci Picture This stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více