Zavřít reklamu

Konec týdne je opět tu, a spolu s ním také naše pravidelná rubrika, kterou věnujeme zajímavým a užitečným rozšířením pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát se můžete těšit například na předpověď počasí, reverzní vyhledávání obrázků nebo správu karet.

Weather Forecast

Hledáte vhodné rozšíření pro Chrome, s jehož pomocí byste mohli sledovat předpověď počasí, ale stále jste nenarazili na to pravé? Můžete vyzkoušet Weather Forecast. Toto rozšíření nabízí podporu více lokací najednou, možnost zobrazení aktuální teploty na nástrojové liště a řadu dalších užitečných funkcí.

Rozšíření Weather Forecast stáhnete zde.

News Tab

Díky rozšíření News Tab budete mít vždy dokonalý přehled o tom, co se děje u nás i ve světě – tím ale výhody a funkce tohoto nástroje zdaleka nekončí. News Tab vám také umožní sledovat vámi vybraná témata, hashtagy na Twitteru, nabízí plno nástrojů pro přizpůsobení, a v rámci tohoto rozšíření můžete mimo jiné využít také funkci odložení pro pozdější přečtení nebo dokonce jednoduchý seznam úkolů.

Rozšíření News Tab stáhnete zde.

TinEye Reverse Image Search

Pokud často využíváte funkci reverzního vyhledávání obrázků, můžete pro zjednodušení a zrychlení tohoto procesu využít rozšíření s názvem TinEye Reverse Image Search. S pomocí tohoto nástroje dokážete snadno a rychle dohledat požadovanou fotografii, zjistit detaily ohledně jejího využívání nebo třeba najít její verzi ve vyšším rozlišení.

Rozšíření TinEye Reverse Image Search stáhnete zde.

Vyhledávání letů

Užitečné rozšíření s názvem Vyhledávání letů vám pomůže během chvilky snadno najít nejen ty nejvýhodnější letenky, ale třeba také možnosti ubytování. Toto rozšíření vám umožní vyhledávat z nabídky tisíců leteckých společností i cestovatelských stránek, díky čemuž si můžete naplánovat tu nejlevnější a nejvýhodnější cestu – ať už se (po rozvolnění) chystáte kamkoliv.

Rozšíření Vyhledávání letů stáhnete zde.

Tab Snooze

Rozšíření jménem Tab Snooze vám v prostředí webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu umožní ukládat nejrůznější články, videa a další obsah na později, přičemž daný obsah se vám otevře v samostatné kartě přesně v okamžik, který si sami stanovíte. Na znovuotevření obsahu budete upozorněni prostřednictvím decentní notifikace, a než k tomu dojde, budete se moci plně soustředit na to, co je v danou chvíli důležité.

Rozšíření Tab Snooze stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více