Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Google Arts & Culture

Rozšíření Google Arts & Culture potěší – podobně jako stejnojmenná aplikace – všechny milovníky umění. Umožní vám objevovat nová i důvěrně známá umělecká díla pokaždé, když na vašem prohlížeči otevřete novou kartu. Můžete se těšit na neustálý přísun uměleckých děl z celého světa, z jednotlivých obrázků se pak můžete prokliknout k podrobnějším informacím.

Rozšíření Google Arts & Culture stáhnete zde.

daily.dev

Rozšíření daily.dev je určené všem vývojářům i těm, kteří se o tuto oblasti intenzivněji zajímají. Toto plně přizpůsobitelné rozšíření vám každý den naservíruje ty nejžhavější novinky a zajímavosti z oblasti vývoje, přičemž čerpá ze stovek různých spolehlivých zdrojů. Rozšíření nevyžaduje registraci a je zcela zdarma.

Rozšíření daily.dev stáhnete zde.

Fonts Ninja

Díky rozšíření Fonts Ninja už vám nehrozí, že byste při procházení webu v prostředí Google Chrome na Macu narazili na neznámý font. Tento šikovný a užitečný nástroj vám kdykoliv poskytne detailní informace o fontech na vámi navštívených webových stránkách, umožní vám uložení oblíbených fontů do záložek, a zprostředkuje jejich pořízení.

 

Rozšíření Font Ninja stáhnete zde.

Color Enhancer

Rozšíření Color Enhancer uvítají zejména ti, kteří mají jakékoliv problémy s vnímáním barev na monitoru svého počítače. Jedná se totiž o přizpůsobitelný barevný filtr, který můžete aplikovat na webové stránky v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu. Díky použití a správnému přizpůsobení rozšíření Color Enhancer už se nemusíte bát, že vám některé barvy splývaly.

Color Enhancer

Rozšíření Color Enhancer stáhnete zde.

ColorPick Eyedropper

Zaujala vás při procházení webu nějaká barva na některé ze stránek, a chtěli byste ji použít také? Díky rozšíření s názvem ColorPick Eyedropper můžete snadno zjistit, o jaký odstín se jedná, a umožní vám zkopírovat veškeré příslušné hodnoty do schránky. Výběr barvy je opravdu přesný, rozsah si můžete sami přizpůsobit.

Rozšíření ColorPick Eyedropper stáhnete zde.

.