Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Google Arts & Culture

Rozšíření Google Arts & Culture potěší – podobně jako stejnojmenná aplikace – všechny milovníky umění. Umožní vám objevovat nová i důvěrně známá umělecká díla pokaždé, když na vašem prohlížeči otevřete novou kartu. Můžete se těšit na neustálý přísun uměleckých děl z celého světa, z jednotlivých obrázků se pak můžete prokliknout k podrobnějším informacím.

Rozšíření Google Arts & Culture stáhnete zde.

daily.dev

Rozšíření daily.dev je určené všem vývojářům i těm, kteří se o tuto oblasti intenzivněji zajímají. Toto plně přizpůsobitelné rozšíření vám každý den naservíruje ty nejžhavější novinky a zajímavosti z oblasti vývoje, přičemž čerpá ze stovek různých spolehlivých zdrojů. Rozšíření nevyžaduje registraci a je zcela zdarma.

Rozšíření daily.dev stáhnete zde.

Fonts Ninja

Díky rozšíření Fonts Ninja už vám nehrozí, že byste při procházení webu v prostředí Google Chrome na Macu narazili na neznámý font. Tento šikovný a užitečný nástroj vám kdykoliv poskytne detailní informace o fontech na vámi navštívených webových stránkách, umožní vám uložení oblíbených fontů do záložek, a zprostředkuje jejich pořízení.

 

Rozšíření Font Ninja stáhnete zde.

Color Enhancer

Rozšíření Color Enhancer uvítají zejména ti, kteří mají jakékoliv problémy s vnímáním barev na monitoru svého počítače. Jedná se totiž o přizpůsobitelný barevný filtr, který můžete aplikovat na webové stránky v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu. Díky použití a správnému přizpůsobení rozšíření Color Enhancer už se nemusíte bát, že vám některé barvy splývaly.

Color Enhancer
Zdroj: Google

Rozšíření Color Enhancer stáhnete zde.

ColorPick Eyedropper

Zaujala vás při procházení webu nějaká barva na některé ze stránek, a chtěli byste ji použít také? Díky rozšíření s názvem ColorPick Eyedropper můžete snadno zjistit, o jaký odstín se jedná, a umožní vám zkopírovat veškeré příslušné hodnoty do schránky. Výběr barvy je opravdu přesný, rozsah si můžete sami přizpůsobit.

Rozšíření ColorPick Eyedropper stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více