Zavřít reklamu

Se závěrem týdne přichází další výběr zajímavých rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát se můžete těšit třeba na nástroje, které vám ulehčí práci s Diskem Google a Gmailem. Na své si ale přijdou také ti, kteří se rádi při práci odreagují při příjemné hře.

Disk Google

Pokud využíváte všech možných služeb od společnosti Google včetně cloudového úložiště Google Drive, jistě uvítáte rozšíření, které vám práci s tímto úložištěm výrazně zjednoduší a ulehčí. Díky tomuto rozšíření můžete snadno a rychle jedním jediným kliknutím přidat obsah webu nebo třeba screenshot webové stránky na váš Disk Google.

Rozšíření Disk Google stáhnete zde.

Checker Plus for Gmail

Rozšíření Checker Plus for Gmail je neocenitelným pomocníkem pro všechny majitele gmailových účtů. Díky tomuto rozšíření se vám vždy přímo na ploše zobrazí notifikace příchozích zpráv, se kterými pak můžete nakládat podle sebe. Rozšíření podporuje také práci s více gmailovými účty.

Rozšíření Checker Plus for Gmail stáhnete zde.

Black Menu for Google

Díky rozšíření s názvem Black Menu for Google budete mít vždy snadný a rychlý přístup ke všem vašim oblíbeným službám od společnosti Google. Jedná se o chytré a užitečné rozbalovací menu, z nějž budete moci ihned přejít k vybrané službě – stačí zkrátka jen kliknout. Menu si pochopitelně můžete ve velké míře přizpůsobit.

Rozšíření Black Menu for Google stáhnete zde. 

Boxel Rebound

Potřebujete si na chvilku odpočinout od práce, uvolnit se a zrelaxovat se, ale nemůžete opustit svůj počítač? Využijte rozšíření s názvem Boxel Rebound, které vás rázem přesune do jednoduché, ale dokonale zábavné a nebezpečně návykové hry, ve které se budete muset šikovným skákáním dopravit přes zákeřné překážky do cíle.

Rozšíření Boxel Rebound stáhnete zde.

.