Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Magic Actions for YouTube

Pokud patříte mezi pravidelné návštěvníky sítě YouTube, možná vás zaujme rozšíření s názvem Magic Actions for YouTube. S pomocí tohoto rozšíření můžete nejen ovládat přehrávání videí, ale také deaktivovat některé vybrané prvky, měnit kvalitu, nebo třeba přepínat mezi režimy zobrazení.

Rozšíření Magic Actions for YouTube stáhnete zde.

Speed Dial

Speed Dial je rozšíření, s jehož pomocí si můžete dle svého vyladit a přizpůsobit vzhled, funkce a nabídky nově otevřené karty v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu. Na novou kartu si díky Speed Dial můžete například umístit záložky a zkratky k vašim oblíbeným webům, a stylově si přizpůsobit jejich zobrazení a uspořádání.

Rozšíření Speed Dial stáhnete zde.

GIPHY for Chrome

Neobejde se váš den bez vtipných animovaných GIFů? Pak by ve vašem prohlížeči nemělo chybět ani rozšíření s názvem GIPHY for Chrome. Díky tomuto nástroji budete mít vždy po ruce vhodný GIF, ale také třeba samolepky nebo nejrůznější emoji. Vkládání jednotlivých GIFů, smajlíků či samolepek pro vás pak bude otázkou okamžiku.

Rozšíření GIPHY for Chrome stáhnete zde.

Difree

Potřebujete v online prostředí napsat libovolný text, a zároveň vyžadujete maximální úroveň soustředění? Ideální prostředí pro absolutně ničím nerušené psaní vám poskytne rozšíření Difree. Difree vám v minimalistickém, dokonale přehledném uživatelském rozhraní nabízí všechny důležité nástroje pro vaši práci s textem, samozřejmostí je také automatické průběžné ukládání, možnost práce offline a další skvělé funkce.

Rozšíření Difree stáhnete zde.

Return YouTube Dislike

Platforma YouTube již nějakou dobu nenabízí možnost zobrazení takzvaných „disliků“ u videa. Díky rozšíření Return YouTube Dislike ale můžete bez problémů u videí opět zobrazit počet „palců dolů“. Tvůrci rozšíření upozorňují na to, že vzhledem k neustálému vývoji nemusí být zobrazení vždy stoprocentně přesné, zároveň ale slibují, že se můžete do budoucna těšit na řadu dalších lákavých funkcí.

Rozšíření Return YouTube Dislike stáhnete zde.

.