Zavřít reklamu

Open in VLC media player

Máte nainstalovaný VLC Player a často na něm přehráváte obsah z webu? Toto roušíření odesílá odkazy na video a zvuk do známého přehrávače médií VLC. Tímto způsobem můžete sledovat online streamy přímo v přehrávači médií VLC jediným kliknutím. Chcete-li tyto odkazy odeslat do přehrávače médií VLC, klikněte pravým tlačítkem myši na video nebo audio odkaz a použijte položku kontextové nabídky nebo tlačítko akce prohlížeče. Pokud rozšíření zachytí pouze jeden odkaz, bude odkaz otevřen v přehrávači. Pokud je zachyceno více odkazů, zobrazí se okno s výzvou k výběru mediálních odkazů, které mají být odeslány do přehrávače.

Bullet Journal – Notes, Lists, Weekly Planner

Bullet Journal je speciální druh diáře/zápisníku, který vám umožní větší kreativitu a poskytuje více prostoru pro tvorbu. Rozšíření Bullet Journal je skvělý nástrojem pro pořizování poznámek, seznamů úkolů, plánů, zachycování náhodných myšlenek a spoustu dalšího. Přizpůsobte si jej na maximum a dejte průchod kreativitě.

New Tab Todo List
Rozšíření New Tab Todo List propůjčí nově otevřeným kartám v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu novou, užitečnou roli. Díky New Tab Todo List si můžete novou kartu vyzdobit seznam s možností sdílení, motivy, užitečnými informacemi a dalším obsahem, který se vám bude hodit.

Tetris Classic

Milujete starý dobrý Tetris? Díky tomuto rozšíření si jej můžete kdykoliv zahrát přímo v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Stačí jen nainstalovat rozšíření, spustit, a můžete se pustit do hraní a překonávání vašich vlastních rekordů. Ke hraní můžete také vyzvat vaše přátele.

Tetris Classic

Flash Player for web
Mysleli jste si, že Flash je mrtvý? Na webu můžete ve skutečnosti narazit ještě na spoustu obsahu ve formátu swf. K jeho spuštění vám skvěle poslouží rozšíření s všeříkajícím názvem Flash Player for web. Tento emulátor vám umožní rozběhnout například flashové hry nebo spustit multimediální obsah v příslušném formátu, a to snadno, rychle a spolehlivě.

.